Całkowicie nowa Karta Kredytowa z Żubrem w ofercie Banku Pekao

Bezgotówkowo

Bank Pekao S.A., jako pierwszy w Polsce, wprowadza innowacyjną kartę kredytową w modelu abonamentowym. To zupełnie nowa karta w ofercie banku skierowana do wszystkich grup klientów w trzech pakietach do wyboru. Karta jest bezwarunkowo darmowa w pakiecie standardowym, a wśród jej wielu unikalnych cech są możliwości spłat w ratach zero procent, zwrot za zakupy w internecie, ubezpieczenia PZU SA czy atrakcyjne zniżki w programie Mastercard Bezcenne Chwile, poinformował Bank.

Karta Kredytowa z Żubrem
Źródło: Bank Pekao SA

Bank Pekao S.A., jako pierwszy w Polsce, wprowadza innowacyjną kartę kredytową w modelu abonamentowym. To zupełnie nowa karta w ofercie banku skierowana do wszystkich grup klientów w trzech pakietach do wyboru. Karta jest bezwarunkowo darmowa w pakiecie standardowym, a wśród jej wielu unikalnych cech są możliwości spłat w ratach zero procent, zwrot za zakupy w internecie, ubezpieczenia PZU SA czy atrakcyjne zniżki w programie Mastercard Bezcenne Chwile, poinformował Bank.

Klient w momencie wydania karty wybiera pakiet: standard, złoty lub platynowy. Pakiet można bezpłatnie zmienić w trakcie trwania umowy. To wszystko jest możliwe bez wymiany plastiku karty. W przypadku zmiany pakietu na wyższy zmiana i korzyści z pakietu są aktywne od razu.

Dla posiadaczy kart, którzy podróżują przygotowano warianty złoty i platynowy, zawierające ubezpieczenia podróżne. Dzięki temu aktywując kartę przed wyjazdem na wakacje, klienci będą objęci ochroną m.in. w zakresie kosztów leczenia nawet przez 60 dni. Dodatkowo zyskają dostęp do saloników na lotniskach.    

– Stworzyliśmy Kartę Kredytową z Żubrem, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, dostosowane do obecnych trendów rynkowych i realnych potrzeb konsumentów. Karta oferuje niespotykane korzyści do codziennych zakupów i w podróży.

Ma trzy pakiety korzyści. W pakiecie standard dostępna jest za 0 zł bez żadnych warunków. Razem z kartą klient otrzyma ubezpieczenia zakupów i transakcji internetowych, za które składkę opłaci Pekao, a w pakietach złotym i platynowym dodatkowo ubezpieczenia w podróży.

To nowoczesny produkt wydany w systemie Mastercard, z pełną obsługą w aplikacji PeoPay i moc korzyści na co dzień mówi Remigiusz Hołdys,dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao.

Czytaj także: Dalszy wzrost potencjału bankowości elektronicznej i segmentu płatności natychmiastowych; raport NetB@nk za IV kwartał 2021 roku

Im wyższy pakiet, tym więcej korzyści

W pakiecie standard karta jest zawsze bezpłatna i oferuje już wiele korzyści. Klienci, którzy płacą za zakupy Kartą Kredytową z Żubrem w pakiecie otrzymują ubezpieczenie zakupów oraz ubezpieczenie transakcji internetowych, dzięki którym mogą otrzymać od PZU SA zwrot kosztów do 1000 zł w razie zdarzeń objętych ochroną.

Gdziekolwiek zrobimy zakupy płacąc kartą, możemy rozłożyć ich spłatę na raty. Zakupy do 1000 zł można rozkładać na 10 rat 0 proc. (bez odsetek i prowizji). Z rat 0 proc. można korzystać wiele razy w ciągu roku. Większe wydatki można rozłożyć nawet na 36 rat z obniżonym oprocentowaniem. Raty na Karcie Kredytowej z Żubrem to zdecydowanie jeden najbardziej korzystnych sposobów kredytowania dostępnych na rynku.

W pakiecie złotym oraz platynowym klient otrzymuje dodatkowe korzyści. Za płatności kartą w internecie bank zwraca 2 proc. wydatków – do 20 zł miesięcznie w pakiecie złotym i do 30 zł w platynowym, a więc do 360 zł rocznie. Zwrot jest naliczany za tradycyjne zakupy w internecie, ale także za płatności za opłaty domowe, abonamenty, serwisy internetowe itp.

Gdziekolwiek zrobimy zakupy płacąc kartą, możemy rozłożyć ich spłatę na raty. Zakupy do 1000 zł można rozkładać na 10 rat 0 proc.

Dodatkowo, w pakiecie platynowym klient otrzymuje zwrot 5 proc. opłat za autostrady w Polsce i zagranicą (do 20 zł miesięcznie / do 240 zł rocznie). Jest to jedyna tego typu oferta w Polsce. Planując podróż lub wyjazd wakacyjny autem, warto więc wcześniej włączyć pakiet platynowy i korzystać ze zwrotu i innych benefitów.

Wybierając wyższe pakiety do karty, rośnie maksymalna kwota, którą można rozłożyć na raty 0 proc. (do 2000 zł i 3000 zł) oraz rosną sumy ubezpieczenia do jakich PZU SA świadczy ochronę - w ubezpieczeniach zakupów i transakcji internetowych (do 3000 zł w wariancie złotym i do 6000 zł w wariancie platynowym).

PZU SA zapewnia posiadaczom Karty Kredytowej z Żubrem także wsparcie podczas podróży w kraju (podczas zorganizowanego wypoczynku) i zagranicą. Ubezpieczenia w podróży obejmują koszty leczenia i assistance (w tym zachorowanie na COVID) oraz NNW na wypadek śmierci do 100 000 zł w wariancie złotym lub do 200 000 zł w wariancie platynowym. Dodatkowo w wariancie platynowym, klient zyska usługi assistance pakiet sport (obejmujący m.in. sporty zimowe) i ubezpieczenie OC w życiu prywatnym oraz ochronę w ramach wszystkich ubezpieczeń w podróży także dla jednego współuczestnika swojej podróży.

– Zaspokajanie potrzeb klientów w sposób zintegrowany i kompleksowy jest naszym priorytetem. Rozszerzamy dla klientów Banku Pekao S.A. ofertę ubezpieczeniową oraz przygotowujemy kompleksowe rozwiązania, które uzupełniają produkty bankowe. Wdrożenie ubezpieczenia do kart kredytowych przybliża nas do realizacji tego celu.

PZU SA zadba o bezpieczeństwo podczas urlopu zarówno w Polsce, jak i za granicą, obejmie ochroną zakupione towary, a także zabezpieczy transakcje internetowe dokonane kartą kredytową – dodaje Agnieszka Gocałek, dyrektor Biura Bancassurance i Programów Partnerstwa Strategicznego w PZU SA.

Już od pakietu złotego posiadacz karty zyskuje bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w przypadku opóźnienia lotu o min. godzinę (w ramach usługi Flight Delay Pass). Z saloniku może skorzystać posiadacz karty oraz 4 osoby towarzyszące. Dzięki tej usłudze oczekiwanie na opóźniony lot możemy spędzić w komfortowych warunkach, ciesząc się darmowymi przekąskami oraz WIFI.

PZU SA zadba o bezpieczeństwo podczas urlopu zarówno w Polsce, jak i za granicą, obejmie ochroną zakupione towary, a także zabezpieczy transakcje internetowe dokonane kartą kredytową

Opłata za obsługę karty w pakiecie złotym wynosi 19 zł/ mies. oraz 39 zł/ mies. w pakiecie platynowym. Klient może w łatwy sposób uniknąć tej opłaty wykonując transakcje na odpowiednio 2000 zł lub 3000 zł miesięcznie. W praktyce klient może więc zyskać zwrot za wydatki oraz inne korzyści nie płacąc nic za kartę.

Czytaj także: Ułatwienia dla uchodźców z Ukrainy w Banku Pekao SA, także przy transakcjach kartami płatniczymi

Karta wykonana z PVC z recyklingu

Karta Kredytowa z Żubrem jest wykonana z PVC pochodzącego z recyklingu. Dzięki temu karta nie generuje nowych odpadów. Potwierdza to certyfikat Mastercard umieszczony na rewersie karty. W ten sposób bank wspiera działania na rzecz ochrony środowiska, które są elementem Strategii ESG Banku Pekao SA. Wzór karty jest nowoczesny, minimalistyczny i nawiązuje do symbolu banku - motywem przewodnim jest wizerunek Żubra. Karta jest dostępna w kilku atrakcyjnych kolorach.

Wygodną obsługę karty ułatwia aplikacja PeoPay, w której klient może nie tylko sprawdzić dostępny limit na karcie, czy historię płatności, ale także sprawdzić dostępne korzyści, zmienić pakiet, nadać lub zmienić PIN do karty, zlecić przelew z karty na rachunek osobisty, zablokować czasowo kartę, czy rozłożyć spłatę na raty. Kartę można również dodać do aplikacji Google Pay oraz Apple Pay i wygodnie płacić telefonem za zakupy.

Karta Kredytowa z Żubrem jest wykonana z PVC pochodzącego z recyklingu. Dzięki temu karta nie generuje nowych odpadów

Korzystając z karty warto zapisać się do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zbierać punkty za wszystkie płatności, które można wymieniać na nagrody. Dzięki Karcie Kredytowej z Żubrem klient może zbierać punkty nawet 5 razy szybciej niż w innych bankach.

– Elastyczność oraz bogactwo wartości dodanych to dziś cechy najbardziej pożądane przez klientów. Głęboko wierzę, że Karta Kredytowa z Żubrem jest ucieleśnieniem tych oczekiwań.

Dlatego cieszymy się, że możemy współtworzyć ten produkt z Bankiem Pekao, który odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów – mówi Tomasz Owczarek, szef Sprzedaży i Strategii w polskim biurze Mastercard.

Ze szczegółami oferty i korzyściami jakie daje posiadanie Karty Kredytowej z Żubrem można zapoznać się na stronie www.pekao.com.pl/karta-z-zubrem

Czytaj także: Visa, Mastercard i American Express zawieszają działalność w Rosji

Źródło: Bank Pekao SA
Udostępnij artykuł: