Cbp oferuje kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe

NBS 2018/05

Na bazie ponad 26 lat doświadczeń współpracy z bankami spółdzielczymi we Francji, Włoszech i Hiszpanii, Cbp przygotowało ofertę, którą doceniają banki spółdzielcze działające w Polsce.

Na bazie ponad 26 lat doświadczeń współpracy z bankami spółdzielczymi we Francji, Włoszech i Hiszpanii, Cbp przygotowało ofertę, którą doceniają banki spółdzielcze działające w Polsce.

Kim jesteśmy

Grupa Cbp powstała w 1991 r. we Francji  i specjalizuje się w ubezpieczeniach ochronnych  powiązanych z kredytami i w ubezpieczeniach  na życie. Naszymi pierwszymi klientami były  lokalne banki spółdzielcze posiadające od kilku  do kilkunastu oddziałów w północno-zachodniej  Francji. Obecnie współpracujemy w Europie  z ponad 220 instytucjami finansowymi – bankami  spółdzielczymi i detalicznymi, ubezpieczycielami  i pośrednikami kredytowymi. Składka  zebrana za naszym pośrednictwem na rzecz współpracujących  z nami ubezpieczycieli wyniosła 3,2 miliardy euro w 2016 r.  Jesteśmy pośrednikiem ubezpieczeniowym, więc produkty zawsze  dostarcza nam zewnętrzny ubezpieczyciel, ale Cbp aktywnie  uczestniczy w tworzeniu produktów i projektowaniu ścieżki  sprzedaży. Proponowane przez nas rozwiązania ubezpieczeniowe  chronią aktywa banku, jak i kredytobiorcę i jego najbliższych  (choroby, niepełnosprawność, niezdolność do pracy, długą hospitalizację,  utratę pracy).

Doradca może z sukcesem oferować  ubezpieczenia klientom banku

System sprzedażowy Ses@me umożliwia  wyszukiwanie ubezpieczenia po wysokości  składki, jaką skłonny jest zapłacić klient, albo  po wysokości świadczenia ubezpieczeniowego.  Doradca po wprowadzeniu jednego z tych parametrów  otrzymuje na jednym ekranie kilka  wybranych produktów od różnych ubezpieczycieli.  Nie ma potrzeby przełączania się między  ekranami, wyszukiwania dokumentacji  i żmudnego oraz czasochłonnego porównywania produktów  w wersji papierowej. Wystarczy wydrukować klientowi ofertę  i doradzić mu w wyborze optymalnego produktu. Proces generowania  oferty kilku produktów trwa nie więcej niż kilka  sekund i po wyborze jednego z nich po kilku minutach klient  wyjdzie z banku z polisą ubezpieczeniową. W całej Europie  obsługujemy ponad 15 milionów polis – to najlepiej świadczy  o naszych możliwościach.Rekomendacja U  Nawiązując współpracę z Cbp bank spółdzielczy otrzymuje  dostęp do kilkudziesięciu produktów ubezpieczeniowych  dostarczonych przez kilku ubezpieczycieli. Na bazie ponad  26 lat doświadczeń zebranych we współpracy z bankami  spółdzielczymi we Francji, Włoszech i Hiszpanii, Cbp przygotowało  ofertę, którą doceniają banki spółdzielcze działające  w Polsce. Dostarczamy raporty i informacje wymagane przez  KNF, co powoduje, że jeden dedykowany pracownik banku  jest zaangażowany do obsługi ubezpieczeń tylko przez kilka  godzin w miesiącu.

Jak nawiązać współpracę z Cbp?

Zainteresowanych współpracą i systemem sprzedażowym zapraszamy  na naszą stronę internetową: www. cbp-solutions.pl  i do kontaktu z Cbp. Przyjedziemy do siedziby państwa  banku, omówimy naszą ofertę produktów ubezpieczeniowych  i zaprezentujemy na żywo nasz system sprzedażowy  Ses@me
Udostępnij artykuł: