Centrum Prawa Bankowego i Informacji : Jubileusz: Certyfikaty rozdane

BANK 2012/07- 08

45. uroczystość wręczenia certyfikatów Związku Banków Polskich w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych w Bankowości Polskiej odbyła się w ramach "Horyzontów Bankowości 2012" - w dniu, w którym obchodziliśmy 20-lecia Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz "Miesięcznika Finansowego BANK".

Jerzy Morawiecki

Przybyłych na uroczystość 5 czerwca br. do Centrum Nauki Kopernik 221 laureatów przywitał prezes Związku Banków Polskich, Krzysztof Pietraszkiewicz. W swym przemówieniu zwrócił uwagę na niezwykłe zadanie, jakie dziś, w dobie kryzysu, stoi przed pracownikami banków. – To na bankowcach, na pracownikach sektora finansowego spoczywa dziś odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie instytucji finansowych – powiedział. Zwrócił też uwagę na niezwykle dynamiczne przemiany we współczesnym świecie, zarówno w dziedzinie technologii, jak i gospodarki. Kluczową rolę w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości ma ciągły proces uczenia się i zdobywania coraz to nowych kwalifikacji.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: