Cezary Albrecht członkiem zarządu T‑Mobile Polska

Kadry

Z kolei Włodzimierz Nowak zakończy kontrakt jako Członek Zarządu, ale będzie współpracował z T‑Mobile Polska jako doradca Prezesa Zarządu. A Joanna Nawrot będzie Dyrektorem Departamentu Prawnego.

Cezary Albrecht T-Mobile
Cezary Albrecht. Fot. T-Mobile Polska

Z kolei Włodzimierz Nowak zakończy kontrakt jako Członek Zarządu, ale będzie współpracował z T‑Mobile Polska jako doradca Prezesa Zarządu. A Joanna Nawrot będzie Dyrektorem Departamentu Prawnego.

#CezaryAlbrecht nie tylko jest najwyższej klasy ekspertem w dziedzinie prawa i telekomunikacji, ale także wieloletnim pracownikiem Grupy Deutsche Telekom i T‑Mobile Polska, co stanowi dodatkowy atut #ZmianyKadrowe #Telekomy @TMobilePolska

Z początkiem kwietnia 2020 r. Cezary Albrecht zostaje powołany do Zarządu T‑Mobile Polska S.A. na stanowisko Członka Zarządu, Dyrektora Ds. Bezpieczeństwa, Prawa i Zarządzania Zgodnością.

Obok swojej nowej roli Cezary Albrecht pozostanie jednocześnie szefem działu spraw regulacyjnych.

20 lat doświadczenia

Cezary Albrecht posiada 20-letnie doświadczenie w dziedzinie prawa telekomunikacyjnego, w tym prawa europejskiego. Swoją karierę zawodową rozpoczął w centrali Deutsche Telekom, a z T‑Mobile Polska S.A. jest związany już od 13 lat, w czasie których odpowiadał za obszary strategii, public affairs oraz prawa i regulacji.

Reprezentuje również spółkę w relacjach z innymi operatorami, regulatorami krajowymi (UKE, UOKiK, KRRIT) oraz organami Unii Europejskiej.

Czytaj także: Przelewy na telefon BLIK już w T-Mobile Usługi Bankowe

‒ Ogromnie cieszę się witając w składzie Zarządu Cezarego Albrechta. Nie tylko jest on najwyższej klasy ekspertem w dziedzinie prawa i telekomunikacji, ale także wieloletnim pracownikiem Grupy Deutsche Telekom i T‑Mobile Polska, co stanowi dodatkowy atut – powiedział Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T‑Mobile Polska.

Włodzimierz Nowak nowym doradcą

Cezary Albrecht zastąpi na stanowisku Włodzimierza Nowaka, który pełnił obowiązki Członka Zarządu ds. Prawnych przez ostatnie 3 lata i zdecydował się nie przedłużać kontraktu wygasającego 31 marca.

W tym czasie odpowiadał między innymi za skuteczne wdrożenie w firmie RODO oraz nowych standardów usług bezpieczeństwa. Włodzimierz Nowak pozostanie w firmie jako doradca Prezesa Zarządu T‑Mobile Polska.

Czytaj także: T-Mobile Polska uruchomił eksperymentalną instalację 5G w Krakowie

‒ Serdecznie dziękuję Włodkowi za świetną pracę, którą wykonał na stanowisku Członka Zarządu i wkład w sukces T‑Mobile. W ostatnich kwartałach bardzo intensywnie rozwijaliśmy naszą ofertę bezpieczeństwa, a możliwość skorzystania przy tym z wiedzy tak doświadczonego praktyka była dla nas ogromnym wsparciem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w dalszym ciągu będziemy mogli polegać na jego doświadczeniu – powiedział Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T‑Mobile Polska.

Joanna Nawrot dyrektorem Departamentu Prawnego

Stanowisko dyrektora Departamentu Prawnego przejmie Joanna Nawrot. Jest radcą prawnym z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem. Przez ostatnie 12 lat kierowała działem opiniowania umów i nowych technologii w T‑Mobile Polska. Jednocześnie odpowiadała za obszar współpracy z zewnętrznymi dostawcami i kontrahentami T‑Mobile oraz relacje z siecią sprzedaży.

Czytaj także: T-Mobile: płatność za fakturę i doładowanie konta również z Google Pay

Źródło: T-Mobile Polska
Udostępnij artykuł: