Cezary Andrzejczyk dyrektorem komunikacji korporacyjnej w Open Finance i Home Broker

Kadry

Cezary Andrzejczyk
Cezary Andrzejczyk Fot. Materiały prasowe

Od 11 lipca br. stanowisko dyrektora komunikacji korporacyjnej, a jednocześnie rzecznika prasowego w spółkach Open Finance i Home Broker pełni Cezary Andrzejczyk.

Stanowisko dyrektora komunikacji korporacyjnej, a jednocześnie rzecznika prasowego w spółkach #OpenFinance i #HomeBroker objął #CezaryAndrzejczyk @OpenFinanceSA @HomeBrokerPL

Cezary Andrzejczyk jest ekspertem w zakresie komunikacji korporacyjnej, PR i relacji inwestorskich. Komunikacją marketingową zajmuje się od 2007 roku. Przez pierwsze kilka lat kariery pracował w polskich oddziałach największych globalnych agencji PR – Edelman, H+K Strategies oraz MSL Group. Następnie przez rok pełnił funkcję rzecznika prasowego FM Banku, a w latach 2011-2017 pracował w międzynarodowym Domu Maklerskim X-Trade Brokers, gdzie był Dyrektorem PR na Polskę i Europę Centralną.Jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku ekonomia. Ukończył również London School of Public Relations.

Wykłada relacje inwestorskie na Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło: Open Finance

 

Udostępnij artykuł: