CI Games z nowym wiceprezesem ds. globalnej sprzedaży

Kadry

CI Games wprowadza zmiany w swoich strukturach dot. działalności handlowej. W ramach planowanych usprawnień, na nowo utworzone stanowisko wiceprezesa ds. globalnej sprzedaży, spółka powołała weterana branży — Sama Sadghi’ego, czytamy w komunikacie Spółki.

Sam Sadghi,
Sam Sadghi, CI Games. Źródło: CI Games

CI Games wprowadza zmiany w swoich strukturach dot. działalności handlowej. W ramach planowanych usprawnień, na nowo utworzone stanowisko wiceprezesa ds. globalnej sprzedaży, spółka powołała weterana branży — Sama Sadghi’ego, czytamy w komunikacie Spółki.

Sam Sadghi posiada 13-letnie doświadczenie w sprzedaży gier. Swoją karierą rozpoczynał jako członek zespołu ds. eksportu w firmie SEGA. Umiejętności rozwijał na wysokich stanowiskach w spółkach Ubisoft oraz Red Entertainment, gdzie zajmował się dystrybucją gier Activision-Blizzard, w tym premierami Call of Duty oraz Overwatch.

Przed dołączeniem do zespołu CI Games, Sam nadzorował sprzedaż cyfrową i fizyczną tytułów z olbrzymiego portfolio gier spółki SEGA.

‒ Niezmiernie się cieszę z dołączenia do rodziny CI Games, szczególnie po ostatnich sukcesach Sniper Ghost Warrior Contracts 2, Eldest Souls i Tails of Iron. Wierzę, że to doskonały krok w moim rozwoju zawodowym, a moje doświadczenie i zapał oraz plany CI Games to idealna mieszanka.

Mam nadzieję wnieść duży wkład w opartą na solidnych fundamentach wizję Spółki. Szczególnie cieszy mnie możliwość pracy przy grze Lords of the Fallen 2, która będzie kolejnym kamieniem milowym dla firmy – mówi Sam Sadghi, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży CI Games.

‒ Dołączenie Sama do naszego zespołu to powód do wielkiej radości. Jesteśmy przekonani, że jego bogate doświadczenie umożliwi nam dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców na całym świecie i pomoże umocnić pozycję, którą CI Games osiągnęło w 2021 roku.

Jesteśmy teraz na bardzo ważnym etapie rozwoju i planowania dużych premier na 2023 r. oraz kolejne lata – komentuje Marek Tymiński, prezes CI Games.

Zatrudnienie Sama Sadghi’ego oznacza przekroczenie przez CI Games progu 150 pracowników, co stanowi wzrost o 36 % od początku 2021 roku. Spółka jest obecnie w kluczowym momencie, a nowy wiceprezes będzie odgrywać istotną rolę w zapewnieniu dalszego wzrostu i maksymalizację komercyjnego sukcesu gier z portfolio firmy.

CI Games stawia sobie za cel dalsze dążenie do wysokiej jakości i uznania krytyków, dobierając najlepsze pozycje do swojego portfolio wydawniczego. Pomimo trudnej sytuacji na świecie, Spółka patrzy z optymizmem na rok 2022 i planowane zapowiedzi.

Źródło: CI Games
Udostępnij artykuł: