Ciesz się jazdą z aplikacją Shell Motorist

Finanse i gospodarka

Nowa, mobilna aplikacja została stworzona specjalnie by przynieść jeszcze większą satysfakcję z codziennych podróży. Jeżeli jesteś kierowcą, który każdego dnia wiele godzin spędza w trasie, ta aplikacja będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Nowa, mobilna aplikacja została stworzona specjalnie by przynieść jeszcze większą satysfakcję z codziennych podróży. Jeżeli jesteś kierowcą, który każdego dnia wiele godzin spędza w trasie, ta aplikacja będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Przygotowana przez największy koncern paliwowy na świecie, aplikacja Shell Motorist jest już dostępna dla użytkowników telefonów iPhone oraz pracujących na systemie Android.

Rozbudowana a jednocześnie przejrzysta aplikacja, pozwala na szybkie odnalezienie najbliższych stacji Shell w 30 krajach na świecie, a od dzisiaj - także w Polsce. Dzięki niej możesz nie tylko zaplanować swoją podróż, ale również na bieżąco kontrolować stan techniczny auta. Służy temu dodatkowa funkcja "Moje alerty serwisowe", umożliwiająca pilnowanie ważnych dla Twojego samochodu terminów, takich jak przeglądy okresowe czy ważność ubezpieczeń OC i AC. Oprócz tego aplikacja  pozwala na sprawdzenie daty ostatniej wymiany oleju.

Przed Tobą podróż w nieznane wcześniej miejsce? Z pomocą aplikacji Shell Motorist, będziesz mógł dokładnie zaplanować trasę przejazdu, uwzględniającą nawet najdrobniejsze szczegóły, np. myjnię, restaurację czy też inne udogodnienia dostępne na stacjach Shell.

130303.shell.motorist.app.01.150x198Shell Motorist to także cenne źródło informacji o najnowszych ofertach i promocjach, jakie Shell regularnie przygotowuje dla swoich stałych klientów. Dzięki aplikacji, na bieżąco będziesz otrzymywał ofertę dostosowaną do twoich osobistych potrzeb oraz wymagań.

"Mamy nadzieję, że aplikacja Shell Motorist sprawi, że bycie klientem Shell stanie się przyjemniejsze i bardziej opłacalne niż kiedykolwiek. Po raz pierwszy za pośrednictwem aplikacji, kierowcy będą mieli dostęp do aktualnych informacji w 30 różnych krajach. Pomogą im one efektywniej zaplanować trasy podróży, zadbać o swoje pojazdy, odnaleźć większość obiektów Shell i zapoznać się z ich aktualnymi ofertami. Dodatkowe narzędzie Shell CLUBSMART pozwoli naszym klientom zarządzać osobistym kontem w podróży, dostarczając produkt w pełni dostosowany do ich potrzeb oraz wymagań." - mówi  Marek Gawroński, rzecznik prasowy Shell Polska.

Źródło: Royal Dutch Shell sp. z o.o.

Udostępnij artykuł: