Cinkciarz.pl i Manta – partnerzy w mobilnym świecie

Finanse i gospodarka

Serwis Cinkciarz.pl oraz firma Manta zawarły umowę partnerską, w ramach której zostaną zrealizowane wspólne działania promocyjne obu marek.

Serwis Cinkciarz.pl oraz firma Manta zawarły umowę partnerską, w ramach której zostaną zrealizowane wspólne działania promocyjne obu marek.

W trakcie współpracy, na wszystkich urządzeniach firmy Manta zostanie udostępniona aplikacja mobilna serwisu Cinkciarz.pl. Dodatkowo, do opakowań urządzeń zostaną dołączone kupony promocyjne uprawniające do zniżki przy transakcji wymiany walut. Zrealizowana zostanie również m.in. kampania promocyjna, dedykowana klientom serwisu Cinkciarz.pl oraz fanom profilu marki na Facebook’u.

Urządzania mobilne stały się nieodłączną częścią dokonywanych na co dzień czynności, w tym również wymiany walut. Klient naszego serwisu jest klientem korzystającym z urządzeń mobilnych, w związku z tym partnerstwo serwisu Cinkciarz.pl oraz firmy Manta opiera się na mocnym fundamencie, którym jest wspólna grupa docelowa - zaznacza Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl

To, co wyróżnia smartfony i tablety Manta spośród innych dostępnych na rynku urządzeń, to
właśnie dodatkowe korzyści dla klientów wynikające z zakupu produktów Manta. Niewątpliwie dla większości z nich uzyskanie konkurencyjnego kursu wymiany walut na wymarzone wakacje lub obniżenie raty kredytu w walucie obcej jest bardzo znaczącym bonusem - dodaje Katarzyna Śliwińska, Marketing&PR Manager Manta S.A.

Firma Cinkciarz.pl szacuje, że po upływie 24 miesięcy, z tytułu współpracy pomiędzy podmiotami w serwisie zarejestruje się ponad 1 mln nowych użytkowników z różnych krajów, w których dystrybuowane będą urządzenia Manta.

Źródło: Cinkciarz.pl

Udostępnij artykuł: