Cinkciarz.pl udostępnia superaplikację wielowalutową na urządzenia Apple

Bezgotówkowo / Z rynku

Fintech wprowadza superaplikację wielowalutową Cinkciarz.pl dla użytkowników systemu iOS.

Aplikacja Cinkciarz.pl
Fot. Cinkciarz.pl

Fintech wprowadza superaplikację wielowalutową Cinkciarz.pl dla użytkowników systemu iOS.

W listopadzie 2021 r. udostępnił ją już posiadaczom urządzeń z Androidem. Superaplikacja, integrująca usługi finansowe dotychczasowych kilku aplikacji, umożliwia śledzenie kursów walut i kryptowalut, wymianę walut, wysyłanie przekazów pieniężnych, obsługę kart wielowalutowych oraz przyjmowanie płatności BLIK na smartfon w jednym miejscu.

Czytaj także: Cinkciarz.pl udostępnia Apple Pay użytkownikom kart wielowalutowych >>>

Jedna aplikacja zawiera funkcje dotychczasowych kilku aplikacji fintechu

Użytkownicy indywidualni i biznesowi Cinkciarz.pl, posiadający urządzenia z systemem iOS, mają już do dyspozycji w App Store jedną aplikację, która zawiera funkcje dotychczasowych kilku aplikacji fintechu: aktualne kursy walut i kryptowalut, wymianę walut, przekazy pieniężne i karty wielowalutowe. Superaplikacja umożliwia dodatkowo przyjmowanie płatności BLIK na smartfon, czyli JustGrab.

Czytaj także: Cinkciarz.pl wprowadza nową aplikację wielowalutową >>>

Od listopada 2021 r. aplikacja jest dostępna dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Cinkciarz.pl to następca appki Wymiana Walut, która zostanie automatycznie zastąpiona superaplikacją przy kolejnych aktualizacjach. Pozostałe dotychczasowe aplikacje fintechu będą z nią współistniały tylko na etapie przejściowym i niedługo przestaną istnieć.

Usługi oferowane w aplikacji Cinkciarz.pl świadczą firmy należące do Conotoxia Holding.

Źródło: Cinkciarz.pl
Udostępnij artykuł: