Citi wśród najlepszych pracodawców w Polsce

Bankowość

Możliwości rozwoju zawodowego, globalne środowisko pracy oraz dodatkowe benefity dla pracowników to czynniki, które wyróżniają pracę w Citi Handlowy oraz Citi Service Center Poland. Obie spółki zostały wyróżnione również przez Instytut Corporate Research Foundation, który już po raz piąty przyznał im tytuł Top Employers Polska.

Możliwości rozwoju zawodowego, globalne środowisko pracy oraz dodatkowe benefity dla pracowników to czynniki, które wyróżniają pracę w Citi Handlowy oraz Citi Service Center Poland. Obie spółki zostały wyróżnione również przez Instytut Corporate Research Foundation, który już po raz piąty przyznał im tytuł Top Employers Polska.

- Polska staje się coraz ważniejszym punktem na mapie świata Citi. Aktualnie świadczymy stąd usługi dla ponad 90 krajów z 5 kontynentów. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat zwiększyliśmy zatrudnienie w naszym centrum usług biznesowych z poziomu 1000 do ponad 3000 pracowników, a nie jest to koniec rekrutacji. W tym roku nadal chcemy rozwijać obszary takie jak AML, obsługa operacji na papierach wartościowych oraz operacje bankowych, jak również zarządzanie technologiami wspierającymi klientów Citi - mówi Terri Gerosa, szefowa Citi Service Center Poland. Wiele z naszych wakatów jest otwartych dla absolwentów i studentów ostatnich lat wyższych uczelni, którzy chcą wejść na rynek pracy. Zaczynając przygodę z Citi mają szansę dołączyć do globalnej instytucji finansowej osadzonej w międzynarodowym środowisku pracy. Wielu nowych pracowników przygotowaliśmy od początku i przeszkoliliśmy, aby mogli rozwijać swoje kariery w świecie finansów. Zapewniamy im stabilne zatrudnienie, dostęp do globalnego know-how oraz elastyczne ścieżki kariery. Wierzę, że tytuł Top Employers 2015, jest kolejnym argumentem, za wyborem Citi - dodaje Terri Gerosa.

- Jesteśmy unikalnym miejscem pracy. Łączymy w sobie globalny charakter instytucji finansowej z silną pozycją lokalną, która przyciąga największe talenty. Nasze programy rozwojowe dla liderów, wewnętrzne procesy rekrutacyjne czy programy praktyk letnich, w których w ostatnim roku wzięło udział 175 osób wyznaczają najwyższe standardy na rynku. W zespołach Citi Handlowy można znaleźć wiodących analityków i ekspertów rynkowych, topowych dealerów działających na rynkach walutowych czy doradców klientów zamożnych. To oni stanowią o naszej sile, a bank wspiera ich rozwój na każdym etapie kariery. Obecnie silnie rozwijamy obszar bankowości detalicznej. Wierzymy, że tytuł Top Employers pomoże nam w skutecznej rekrutacji do naszych nowoczesnych oddziałów Smart czy na stanowiska dedykowane obsłudze klientów zamożnych - powiedziała odbierając nagrodę Beata Jaźwiec, Szefowa Pionu Zarządzania Kadrami w Citi Handlowy.

Certyfikat Top Employers otrzymują wyłącznie organizacje spełniające najwyższe standardy w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. W tym roku 37 laureatów tej prestiżowej nagrody zostało poddanych niezależnym badaniom w zakresie polityki personalnej, zrealizowanym przez Instytut CRF - jedną z wiodących instytucji badających politykę personalną na świecie. Badając przedsiębiorstwa, Instytut analizuje świadczenia podstawowe, świadczenia dodatkowe, warunki pracy, szkolenia i rozwój, a także rozwój kariery zawodowej oraz kulturę organizacyjną firmy. Badanie odbywa się w oparciu o obszerną listę pytań zadawanych menedżerom HR oraz audyt, przeprowadzany przez firmę Grant Thornton.

Źródło: Citi Handlowy

Udostępnij artykuł: