Concordia i Rubinet – owocna współpraca

Finanse i gospodarka

Pośrednicy Concordii od kilku miesięcy korzystają z Systemu Obsługi Sprzedaży Rubinet. Jak wynika ze statystyk, z każdym dniem cieszy się on coraz większym uznaniem z ich strony. Co miesiąc zawieranych za pomocą Rubinetu jest coraz więcej polis, w minionych dniach było ich ok. 500 dziennie.

„Jako cel na 2011 zakładałam, że konto w Rubinecie aktywuje co drugi agent. Na dzień dzisiejszy liczba ta jest już jedynie miłym wspomnieniem. Przekroczyliśmy ją miesiąc temu.” – podkreśla Anna Bernacka Matras, dyrektor Biura Sprzedaży Kompleksowej.

Rubinet to narzędzie umożliwiające sprzedaż i obsługę polis online. Obecnie za pośrednictwem Rubinetu można sprzedawać 13 produktów ubezpieczeniowych, m.in. wybrane ubezpieczenia: na życie, rolne, a także komunikacyjne, turystyczne. Rubinet jest dostępny także dla wszystkich banków, które zdecydowały się na podpisanie umowy agencyjnej. „Nasz system jest poprzez swoją otwartość bardzo przyjazny dla jego użytkowników. Wyróżnia go na pewno fakt, że każdy produkt może być sprzedawany przez integrację systemów z naszymi partnerami za pomocą web service.” – mówi Marcin Kmetko, kierownik projektu Rubinet.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: