Technologie: Content rządzi

BANK 2016/11

Nie ma cię w Google? To może znaczyć, że nie istniejesz. Internet wyznaczył nowe granice poznania, kiedyś znajomość osobista i bycie w grupie interesów lub znajomych określało byt. Dawniej wystarczał telefon, dziś, aby sprawdzić uzyskane informacje, sięga się przede wszystkim po wyszukiwarkę internetową.

Artur Król

Internet przebojem wdarł się w materialną strefę życia. Uzależnił od rozrywki, filmów, treści czy portali społecznościowych. Stał się wirtualnym światem, w którym egzystujemy w praktycznym już wymiarze. Co więcej, stał się niezastąpionym niemal źródłem informacji. O nie zresztą toczy się dziś prawdziwa batalia. Stworzenie bowiem dobrej jakości treści okazuje się kluczem do sukcesu i osiągnięcia wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych, a co za tym idzie – sukcesu w biznesie, a nierzadko i osobistego. Dla nikogo nie jest już tajemnicą, że coraz częściej specjaliści od rekrutacji potencjalnych kandydatów do pracy szukają w internecie – w Google czy na Facebooku.

Z pewnością termin SEO, czyli Search Engine Optimization, każdemu obił się ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: