Credit Agricole: aplikacja banku zintegrowana z Huawei Mobile Services

Z rynku

CA24 Mobile, aplikacja banku Credit Agricole dostępna w AppGallery, została zintegrowana z Huawei Mobile Services, podano w komunikacie.

Credit Agricole - Logo
Credit Agricole - Logo (źródło: Credit Agricole)

CA24 Mobile, aplikacja banku Credit Agricole dostępna w AppGallery, została zintegrowana z Huawei Mobile Services, podano w komunikacie.

"Oznacza to, że użytkownicy najnowszych smartfonów Huawei opartych o HMS mogą pobierać aplikację na swoje urządzenia i korzystać z oferowanych przez nią funkcjonalności, w tym płatności mobilnych BLIK" - czytamy w komunikacie.

Czytaj także: Aplikacja Credit Agricole już dostępna w Huawei AppGallery >>>

Ciągły rozwój aplikacji CA24 Mobile

Aplikacja CA24 Mobile zadebiutowała na rynku w 2016 roku. Credit Agricole systematycznie ją rozwija adekwatnie do rynkowych trendów i potrzeb klientów. W ostatnich miesiącach bank udostępnił mobilną autoryzację i możliwość zatwierdzania części umów w aplikacji. 

W AppGallery dostępnych ponad 1000 lokalnych aplikacji

W AppGallery dostępnych jest ponad 1000 lokalnych aplikacji, a biblioteka aplikacji w języku polskim liczy ich już 8000. W skali świata, w sklepie znajduje się ponad 120 tysięcy aplikacji, a każdego miesiąca ze sklepu korzysta globalnie ponad 530 mln aktywnych użytkowników. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: