Credit Agricole: urządzenia fiskalne dla branży medycznej z atrakcyjnym rabatem

Bezgotówkowo / Z rynku

Bank Credit Agricole oferuje przedstawicielom branży medycznej rabaty na zakup kas i drukarek fiskalnych online. Promocja sięga nawet 20% wraz z bezpłatną fiskalizacją. Na nowych klientów biznesowych dodatkowo czeka 12 miesięcy darmowego prowadzenia konta ‒ poinformował Bank.

kasa fiskalna, lekarz
Fot. stock.adobe.com / Monika Wisniewska

Bank Credit Agricole oferuje przedstawicielom branży medycznej rabaty na zakup kas i drukarek fiskalnych online. Promocja sięga nawet 20% wraz z bezpłatną fiskalizacją. Na nowych klientów biznesowych dodatkowo czeka 12 miesięcy darmowego prowadzenia konta ‒ poinformował Bank.

Credit Agricole wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy działają w branży medycznej.

W związku ze zbliżającym się obowiązkiem rejestrowania transakcji za pośrednictwem kas fiskalnych on-line, Bank oferuje im 15% rabatu na kasy i 20% na drukarki.

Klienci, którzy zdecydują się do 31 marca 2021 roku na otwarcie konta za pomocą aplikacji zyskają bezpłatne prowadzenie rachunku przez 12 miesięcy

Propozycja dostępna jest na stronie www.mojafiskalna.pl i dotyczy urządzeń marki ELZAB. Cena urządzenia w ofercie promocyjnej obejmuje fiskalizację urządzenia oraz przekazanie materiałów szkoleniowych z jego obsługi.

Czytaj także: Trwa wymiana kas fiskalnych na onlinowe. Zmiany w rozliczeniach firm uderzą w ich płynność finansową?

Oferta dla posiadaczy Konta Biznes w Credit Agricole

‒ Odpowiednio dobrane urządzenia fiskalne pozwalają sprawniej ewidencjonować przychody, co jest jednym z obowiązków przedsiębiorcy, w tym przedstawicieli branży medycznej. Już niedługo będą oni musieli przejść na nowy sposób rejestrowania transakcji.

Jako bank, który codziennie działa na rzecz klientów, już teraz wychodzimy z ofertą promocyjną na zakup kas i drukarek ELZAB mówi Elżbieta Piętek, dyrektor ds. wsparcia sprzedaży SOHO i AGRO z banku Credit Agricole.

Bank oferuje 15% rabatu na kasy i 20% na drukarki

Z oferty banku skorzystać mogą lekarze, stomatolodzy oraz inni przedstawiciele branży medycznej. Warunkiem jest posiadanie Konta Biznes w Credit Agricole.

Rabaty przyznawane są za pomocą kodu rabatowego, który otrzymać można od doradcy bezpośrednio w placówce lub poprzez kontakt telefoniczny. Oferta ważna jest do 31 grudnia 2021 roku.

Czytaj także: Nowy etap płatności bezgotówkowych: e-paragon, a następnie SoftPOS

Dodatkowe bonusy dla klientów

‒ Dzięki naszej propozycji przedsiębiorcy będą mieli ułatwiony dostęp do niezbędnego sprzętu, i bez problemu wdrożą wymagany ustawą system, a jednocześnie – poprzez rabaty zmniejszą koszty prowadzenia swojego biznesu – podkreśla Elżbieta Piętek.

Dodatkowo nowi klienci, którzy zdecydują się do 31 marca 2021 roku na otwarcie konta za pomocą aplikacji zyskają bezpłatne prowadzenie rachunku przez 12 miesięcy.

Czytaj także: Credit Agricole: nowa aplikacja do zdalnego otwierania konta dla przedsiębiorców i rolników

Aplikacja CA24 Otwórz Konto Biznes, stworzona we współpracy ze spółką Digital Gateways,  dostępna jest dla klientów w sklepach App Store i Google Play. Cały proces zakładania konta odbywa się zdalnie.

Szczegóły promocji na urządzenia fiskalne znajdują się na stronie: www.credit-agricole.pl/mojafiskalna

Udostępnij artykuł: