Credit Agricole: w nieco ponad rok 250 tys. Kont dla Ciebie

Z rynku

Placówka Credit Agricole
Fot. Materiały prasowe

W nieco ponad rok od wprowadzenia do oferty Konta dla Ciebie bank Credit Agricole prowadzi już 250 tys. takich rachunków. Klienci banku zrealizowali już ponad milion płatności telefonem.

Klienci @CreditAgricole zrealizowali już ponad milion płatności telefonem #CreditAgricole

„Konto dla Ciebie” to nowa oferta banku Credit Agricole z wieloma atrakcyjnymi funkcjami i usługami. Klienci mogą korzystać z niej od kwietnia 2018 r. W zaledwie czternaście miesięcy bank uruchomił już 250 tys. takich rachunków.

– To jeden z najpopularniejszych produktów w historii naszego banku. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Tempo, w jakim otwieramy nowe Konta dla Ciebie, świadczy o tym, że właśnie tak skonstruowane rachunki doskonale trafiają w potrzeby naszych klientów – mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes banku Credit Agricole.

Więcej najnowszych wiadomości o Credit Agricole >>>

Rodzina czterech rachunków osobistych

Pod jedną wspólną nazwą „Konto dla Ciebie” kryje się rodzina czterech rachunków osobistych: konto flagowe, konto dla Klientów VIP, a także konta dla młodzieży i nastolatków. Konto dla Ciebie jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, korzystanie z karty a także zwykłe przelewy przez Internet oraz w aplikacji CA24 Mobile – wystarczy spełnić bardzo proste warunki (zapewnić minimum 1000 zł miesięcznych wpływów i wykonać co najmniej jedną transakcję kartą w miesiącu). Za niewielką stałą opłatą miesięczną klienci mogą również korzystać z bankomatów poza granicami kraju.

Kartą debetową do Konta dla Ciebie można płacić na całym świecie w złotówkach, dolarach, funtach lub euro bez kosztów przewalutowania. Karty w wersji standardowej mają nowoczesny design, a dodatkowo klient sam może wybrać wygląd swojej karty spośród niemal 100 różnych grafik i zdjęć dostępnych w katalogu banku (obecnie dostępne są między innymi limitowane serie kart, na których występują między innymi znane z reklam banku grozilki, bobry czy różowa wata cukrowa).

Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń assistance Pomoc dla Ciebie

W Koncie dla Ciebie udostępniana jest też Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń assistance Pomoc dla Ciebie. W pakiecie podstawowym ochrona obejmuje m.in. ochronę telefonu na wypadek uszkodzenia wyświetlacza lub kradzieży, zgubienie kluczy lub dokumentów, a także domowe wizyty lekarza lub fachowców (ślusarz, hydraulik) itp. Posiadacze konta mogą korzystać również z Rachunku Oszczędzam o wysokim oprocentowaniu (obecnie do kwoty 100 000 PLN oprocentowanie wynosi 3% przez cztery miesiące od otwarcia konta), a także oszczędzać na zakupach w największym w Polsce Klubie Rabatowym (płacąc kartą Credit Agricole, można dostać nawet do 55% zniżki).

Możliwość realizacji przelewów natychmiastowych

Użytkownicy Konta dla Ciebie mają możliwość realizacji przelewów natychmiastowych Express Eliksir, a także płatności telefonem Blik, Apple Pay i Google Pay. Ta ostatnia opcja z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności – łącznie klienci Credit Agricole wykonali już ponad milion płatności przy użyciu telefonu.

Konto dla Ciebie promowane jest w ramach kampanii reklamowej z udziałem Dawida Podsiadło, która została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez dotychczasowych klientów, jak i osoby dotychczas nie związane z bankiem. – Zarówno tą kampanią, jak i nową ofertą odświeżamy wizerunek i podkreślamy unikalne cechy naszego banku. A wyróżnia nas to, że z uwagą słuchamy naszych klientów i oferujemy im takie rozwiązania, jakich naprawdę potrzebują. W ten sposób budujemy wartościowe i długoterminowe relacje – podsumowuje wiceprezes Jędrzej Marciniak.

Źródło: Crédit Agricole
Udostępnij artykuł: