Credit Agricole ze świątecznymi rabatami dla posiadaczy kart banku

Z rynku

Łowcy okazji, szukający oszczędności na zakupach ucieszą się z najnowszych propozycji Klubu Rabatowego Credit Agricole. Bank przygotował na Boże Narodzenie ponad 30 specjalnych ofert, m.in. w H&M, About You czy Empik.com.

Placówka Credit Agricole
Fot. Materiały prasowe

Łowcy okazji, szukający oszczędności na zakupach ucieszą się z najnowszych propozycji Klubu Rabatowego Credit Agricole. Bank przygotował na Boże Narodzenie ponad 30 specjalnych ofert, m.in. w H&M, About You czy Empik.com.

Korzystanie z ofert rabatowych jest proste, wystarczy poinformować sprzedawcę, że płatność będzie dokonana jedną z kart #CreditAgricole, lub okazać kupon rabatowy

Każdy, kto ma kartę debetową lub kredytową Credit Agricole, przez cały rok może korzystać z rabatów aż do 50 proc. Klub Rabatowy przygotowuje również sezonowe propozycje. Teraz z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia klienci znajdą w nim ponad 30 specjalnych ofert, m.in. 15 proc. na produkty marki RAVEN w RTV EURO AGD; 18 proc. kosmetyki i zapachy w Douglas.pl; 10 proc. w Cocolicie; 15 proc. na obuwie w Badura; artykuły sportowe w Martes Sport czy zegarki w Time Trend oraz 10 proc. na wybrany asortyment na Mohito.com. Ponadto 20 zł rabatu proponuje Coffeedesk przy zakupie aromatycznych kaw, herbat i akcesoriów w Coffeedesk, zaś 20 proc. iCandle.pl, oferujący świece Woodwick.Klubrabatowy.pl to również specjalne okazje cenowe, tzw. szalone godziny – czyli oferty promocyjne o krótkim terminie ważności, dostępne u wybranych partnerów. Nie brakuje ich również w świątecznej promocji. Klienci znajdą je w: H&M, About You czy Empik.com.

Jak skorzystać z ofert rabatowych?

Korzystanie z ofert rabatowych jest bardzo proste, wystarczy poinformować sprzedawcę, że płatność będzie dokonana jedną z kart Credit Agricole, lub okazać kupon rabatowy w formie papierowej bądź elektronicznej np. na telefonie. W przypadku sklepów internetowych wystarczy pobrać kod rabatowy i wykorzystać go podczas zamówienia. Klient może szybko znaleźć zniżki podczas zakupów korzystając z serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej CA24 lub zaplanować zakupy w domu, korzystając z planera zakupów wraz z nawigatorem, który wskaże najkrótszą drogę do sklepu z rabatem.Klub Rabatowy banku Credit Agricole to 3 tys. marek w blisko 10 000 sklepach i punktach usługowych w całej Polsce, zarówno w dużych miastach i mniejszych miejscowościach.Szczegóły ofert oraz kupony rabatowe znajdują się na stronie internetowej programu www.klubrabatowy.pl Oferta świąteczna obowiązuje do 24.12.2018.

Źródło: Credit Agricole

 
Udostępnij artykuł: