Credit Agricole znów nagradza tych, którzy otworzą w nim konto

Bankowość

Bank zachęcony sukcesem pierwszej edycji kampanii promocyjnej kont o nazwie "Jesteśmy gotowi!", zdecydował się ją powtórzyć. Każdy, kto pomiędzy 28 września a 30 listopada 2014 r. otworzy konto w Credit Agricole, może otrzymać od banku premię sięgającą nawet 1000 zł. Wszystkie warunki, jakie klient musi spełnić, aby móc cieszyć się bonusami przygotowanymi przez bank Credit Agricole, związane są z codziennym bankowaniem.

Bank zachęcony sukcesem pierwszej edycji kampanii promocyjnej kont o nazwie "Jesteśmy gotowi!", zdecydował się ją powtórzyć. Każdy, kto pomiędzy 28 września a 30 listopada 2014 r. otworzy konto w Credit Agricole, może otrzymać od banku premię sięgającą nawet 1000 zł. Wszystkie warunki, jakie klient musi spełnić, aby móc cieszyć się bonusami przygotowanymi przez bank Credit Agricole, związane są z codziennym bankowaniem.

Warunkiem podstawowym udziału w promocji Credit Agricole "Jesteśmy gotowi! - edycja 2" jest przelewanie wynagrodzenia na nowo otwarte konto. Już po pierwszym wpływie - na poziomie co najmniej 1 500 zł - klient otrzyma od banku jednorazowy bonus w wysokości 100 zł.

Jako podziękowanie za lojalność i aktywność klient będzie mógł otrzymać w ciągu następnych 18 miesięcy kolejne 300 zł. Będzie to zwrot 5 proc. wydatków, jakie w tym czasie poniesie na zapłacenie rachunków za gaz, prąd, wodę, telefon, internet i telewizję. Wspomnianą kwotę otrzyma pod warunkiem, że zdecyduje się opłacać wymienione rachunki przelewem, poleceniem zapłaty lub za pomocą zlecenia stałego z konta w banku Credit Agricole, a wcześniej (tylko raz) przedstawi bankowi wystawioną na swoje nazwisko fakturę potwierdzającą numer rachunku, na który dokonywane są te płatności. Co ważne, może to zrobić w placówce bankowej lub przekazać fakturę za pośrednictwem internetu.

Kolejny bonus, sięgający 600 zł, klient otrzyma dzięki usłudze CAsaver, pozwalającej na stałe odkładanie drobnych kwot. Usługa zaokrągla w górę transakcje kartą do konta wykonane w sklepach, a różnica jest przekazywana z rachunku konta na Rachunek Oszczędzam. W promocji do tego, co klient sam zaoszczędzi, bank doda jeszcze połowę (maksymalnie 33,33 PLN miesięcznie). Aby otrzymać tę premię wystarczy wykonać kartą debetową miesięcznie płatności na kwotę 300 zł.
141001.infografika.01.481


141001.jestesmy.gotowi.II.edycja.300Promocja "Jesteśmy gotowi! - edycja 2" potrwa od 28 września do 30 listopada 2014 r. Autorem kreacji jest agencja Just, za zakup mediów odpowiada dom mediowy Arena. Bank ponownie powierzył Juliette Binoche główną rolę w swoich reklamach. 30-, 15- i 5-sekundowe spoty wyemitują pomiędzy 28 września a 9 listopada 1014 r.  m.in. TVP, Polsat i TVN. Dodatkowo dłuższy spot będzie można zobaczyć w sieciach kin Multikino, Cinema City i Helios.

Uzupełnieniem kampanii telewizyjnej będą materiały BTL. Plakaty i ulotki pojawią się we wszystkich placówkach banku Credit Agricole, podobnie jak materiały digital signage. Informacje o promocji klienci znajdą także na ekranach bankomatów i witrynach oddziałów. Reklamy prasowe ukażą się w dziennikach i tygodnikach opiniotwórczych. Dodatkowym wsparciem dla kampanii telewizyjnej będą działania w Internecie. Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl, w placówkach oraz na infolinii banku - 801 33 00 00.

 

Charakterystyka kont

Konto PROSTOoszczędzające przeznaczone jest dla osób o tradycyjnym podejściu do bankowości, ceniących bezpośredni kontakt z doradcą, któremu mogą m.in. zlecić dokonanie przelewu, czy ustanowienie zlecenia stałego. Ten pakiet bank adresuje do klientów, których miesięczne wpływy wynoszą mniej niż 1 500 zł, i którym karta debetowa (Visa Electron) służy głównie do wypłacania gotówki, rzadko do płacenia w sklepach. Konto PROSTOoszczedzajace może być również atrakcyjne dla osób, które nie mogą zapewnić stałych wpływów na konto, ale oczekują podstawowej oferty bankowej z dostępem do szerokiej sieci placówek. Opłata za prowadzenie konta PROSTooszczędzającego wynosi tylko 4 zł, a za obsługę kart 3 zł.

Konto PROSTOoszczędzające PLUS to produkt adresowany do aktywnych użytkowników Internetu, którzy tylko okazjonalnie korzystając z placówki, ale uznających wartość wynikającą z bezpośredniego kontaktu z doradcą, także przez telefon. Bank kieruje to konto do klientów w wieku 27 - 50 lat (przy czym nie wprowadził ograniczeń wiekowych do jego otwarcia), które będą na nie otrzymywać wynagrodzenie i przy jego pomocy będę opłacać wszystkie najważniejsze miesięczne płatności. Jeśli wpływy na nie wyniosą powyżej 1500 zł, bank nie pobierze opłaty za jego prowadzenie.  Do konta PROSTOoszczędzającego PLUS przypisana jest wypukła karta MasterCard Debit Standard, zapewniająca klientom bezpłatny dostęp do gotówki w dowolnym bankomacie w kraju i w usłudze MasterCard cash back. Koszt jej obsługi to 6 zł, przy czym od 6 X 2014 r. bank wprowadzi możliwość zwolnienia z tej opłaty. Dodatkowo Credit Agricole przygotował specjalną ofertę dla osób poniżej 30 roku życia (w tym posiadaczy 1 Konta, którzy ukończyli 27 rok życia) zainteresowanych założeniem konta PROSTOoszczędzającego PLUS. Młodzi klienci nic nie zapłacą za jego prowadzenie pod warunkiem, że zapewnią miesięczny wpływ środków na poziomie 1000 zł.

Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM jest przeznaczone dla osób o wysokich dochodach, dla których istotny jest nie tylko swobodny dostęp do środków, ale również możliwość korzystania z obsługi indywidualnego doradcy, a także pakiet bezpłatnych ubezpieczeń. Do konta PROSTOoszczędzającego PREMIUM oferowana jest bezpłatnie wypukła karta MasterCard Debit Platinum, pozwalająca na wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie za darmo.  Przy wpływie miesięcznym przekraczającym 10 000 zł bank prowadzi konto za darmo.

1 Konto - to propozycja dla młodych osób, które szukają konta bez opłaty za jego prowadzenie (bez dodatkowych warunków), z dostępem internetowym i bezpłatną kartą Visa 1 Konto pozwalającą na wypłatę gotówki bez prowizji z ponad 3200 bankomatów. Karta ta umożliwia dokonywanie transakcji przez internet oraz płatności zbliżeniowych. Właściciel 1 Konta zostanie zwolniony z opłaty za jej posiadanie pod warunkiem, że dokona nią miesięcznie płatności na kwotę 100 zł.

Promocja "Jesteśmy gotowi! - edycja 2" trwa do 30.11.2014 r. Warunkiem udziału w promocji jest m.in. otwarcie nowego konta osobistego (Konta) wraz z kartą płatniczą i Rachunkiem Oszczędzam w PLN, zapewnianie regularnych wpływów na Konto (min. 1500 zł/mies.) oraz aktywne korzystanie z posiadanego Konta. Po spełnieniu warunków Promocji Klient otrzyma łącznie Premię w postaci oprocentowania specjalnego części środków na rachunkach Konta do kwoty maksymalnej odsetek promocyjnych stanowiącej równowartość 1000 zł netto w okresie do 18 miesięcy od przystąpienia do Promocji (co stanowi sumę: Premii jednorazowej 100 zł netto z tytułu pierwszego wpływu na Konto, Premii do 300 zł netto z tytułu płatności za media oraz do 600 zł netto premii za korzystanie z usługi CA Saver "Oszczędzam na okrągło"), po spełnieniu warunków Promocji i z zastrzeżeniem limitów szczegółowo określonych w regulaminie. Regulamin Promocji oraz Tabela opłat i prowizji dla kont dla osób fizycznych dostępne są w placówkach bankowych i na www.credit-agricole.pl.

Źródło: Credit Agricole Bank Polska

Udostępnij artykuł: