Dariusz Daniluk w radzie nadzorczej BAH

Kadry

Logo BAH
Źródło: BAH

Dariusz Daniluk został powołany do składu rady nadzorczej British Automotive Holding (BAH) na mocy uprawnienia osobistego, wykonanego przez akcjonariusza spółki.

#DariuszDaniluk został powołany do składu rady nadzorczej British Automotive Holding na mocy uprawnienia osobistego, wykonanego przez akcjonariusza spółki #BAH

Dariusz Daniluk jest od 2018 r. członkiem zarządu Idea Banku, a wcześniej był m.in. w latach 2015-2016 prezesem zarządu Banku Ochrony Środowiska, w latach 2011-2013 prezesem zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego, a do roku 2011 członkiem Komisji Nadzoru Finansowego oraz przewodniczącym Rady Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. W latach 2008-2011 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Finansów, wymieniono w komunikacie.

„Wobec powyższego aktualny skład rady nadzorczej emitenta jest następujący:
Aleksander Chłopecki – przewodniczący rady nadzorczej,
Wiesław Tadeusz Łatała – wiceprzewodniczący rady nadzorczej,
Krzysztof Brejdak – członek rady nadzorczej,
Dariusz Daniluk – członek rady nadzorczej,
Wiesław Mariusz Różacki – członek rady nadzorczej” – czytamy dalej.

British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin. W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym spółka sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.

 

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: