Darmowe konto juniorKonto lub kontoMłodych w Banku Spółdzielczym w Limanowej, z premią

Bankowość spółdzielcza

Posiadanie konta bankowego już od najmłodszych lat pomaga dziecku zrozumieć świat finansów, uczy bezpiecznego korzystania z produktów i usług bankowych, a co najważniejsze odpowiedzialnego gospodarowania własnymi środkami ‒ przypomina w swoim komunikacie BS w Limanowej.

juniorKonto, kontoMłodych, Bank Spółdzielczy w Limanowej,
Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej

Posiadanie konta bankowego już od najmłodszych lat pomaga dziecku zrozumieć świat finansów, uczy bezpiecznego korzystania z produktów i usług bankowych, a co najważniejsze odpowiedzialnego gospodarowania własnymi środkami ‒ przypomina w swoim komunikacie BS w Limanowej.

#ZofiaSzewczyk: Zakładając pierwsze #BankoweKonto #Nastolatek zyskuje samodzielność a #Rodzic komfort, że dziecko zawsze będzie miało dostęp do pieniędzy #EdukacjaEkonomiczna #eBank #BankiSpółdzielcze #BSLimanowa

Stąd też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wspierając młodzież w osiągnięciu dojrzałości finansowej, Bank Spółdzielczy w Limanowej przygotował wyjątkową, całkowicie darmową ofertę kont.

juniorKonto lub kontoMłodych

Dodatkowo do 15 listopada br. młodzi mogą skorzystać z promocji i zyskać 50 zł premii, w formie przelewu na rachunek bankowy.

‒ Zakładając pierwsze bankowe konto nastolatek zyskuje samodzielność a rodzic komfort, że w przypadku zaistnienia nieprzewidzianej sytuacji, dziecko zawsze będzie miało dostęp do pieniędzypodkreśla Zofia Szewczyk, Dyrektor Handlowy Banku Spółdzielczego w Limanowej.

I dodaje, że:

‒ Racjonalne zarządzanie własnymi środkami jest jedną z podstawowych umiejętności, jaką powinni posiadać młodzi ludzie. Bardzo pomocne przy tym jest posiadanie własnego konta. Nasz Bank wyszedł naprzeciw tym potrzebom i przygotował ofertę całkowicie darmowych kont - dzięki czemu młodzi mają szanse zobaczyć jak poruszać się w świecie finansów.

Zofia Szewczyk, Dyrektor Handlowy Banku Spółdzielczego w Limanowej
Zofia Szewczyk, Dyrektor Handlowy Banku Spółdzielczego w Limanowej. Źródło: BS Limanowa

Czytaj także: Dopłaty do oprocentowania są już dostępne w Banku Spółdzielczym w Limanowej

Warunki Promocji

Uczestnikiem Promocji może być osoba w wieku od 13 do 26 lat, która spełni następujące warunki Regulaminu Promocji:

‒ w okresie od 15.09.2020r. do 15.11.2020 r. założy w Banku Spółdzielczym w Limanowej rachunek o nazwie: juniorKonto lub kontoMłodych wraz z Kartą płatniczą,

aktywuje usługę bankowości elektronicznej eBankNet,

pobierze na swój telefon aplikację mobilną BSLMobile

wyrazi zgodę na przetwarzanie przez Bank jego danych osobowych dla celów marketingowych,

wybierze elektroniczny kanał komunikacji z Bankiem, tj. wskaże adres mailowy, na który dostarczane będą przez Bank m.in. informacje o zmianach regulaminów, taryf opłat i prowizji, tabeli oprocentowania,

Czytaj także: Jak najszybciej założyć profil zaufany z bankiem spółdzielczym?

‒ do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym Uczestnik przystąpił do Promocji, spełni następujące warunki:

wykona co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w sklepie lub Internecie Kartą wydaną do Konta, telefonem lub zegarkiem z zastrzeżeniem, że będą brane pod uwagę transakcje rozliczone i nie anulowane w ciągu 7 dni od ich rozliczenia, w systemie bankowości elektronicznej eBankNet wykona co najmniej jeden przelew, który nie zostanie anulowany.

Czyli ‒ im wcześniej młody Klient założy konto, tym szybciej otrzyma nagrodę.

Regulamin Promocji na www.bs.limanowa.pl: https://www.bs.limanowa.pl/aktualnosci/skorzystaj-z-promocji-darmowe-konto-i-50-zl-premii)

Udostępnij artykuł: