David Sesplugues Güell z Citibanku do Wonga

Kadry

Logo Wonga
By Source (WP:NFCC#4), Fair use, https://en.wikipedia.org/w/index.php?curid=46777368

Do zespołu Wonga Polska dołączył David Sesplugues Güell. Doświadczony menedżer zarządza departamentem rozwoju produktu. Do Wonga przeszedł z Citibanku.

Do zespołu @WongaPolska dołączył David Sesplugues Güell #Wonga #WongaPolska

– Witamy na pokładzie Davida. Jego doświadczenie na rynku finansowo-technologicznym to dla nas duże wzmocnienie. Myślę, że świetnie wkomponuje się w zespół ludzi, którzy z zaangażowaniem każdego dnia pracują nad tym, aby nasze produkty były jak najlepiej oceniane przez klientów – mówi Sylwia Drejer-Cichucka, członek zarządu Wonga Polska.

Doświadczenie zawodowe

David Sesplugues Güell ma blisko dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych technologicznie produktów finansowych skierowanych do klientów indywidualnych. Przez ostatni rok był odpowiedzialny za dostarczanie technologii do wszystkich projektów i produktów dotyczących kart konsumenckich w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) w Citibanku. Wcześniej, przez ponad 5 lat kierował projektami dla regionu EMEA i Azji. Wdrażał nowe produkty także na rynku portugalskim i hiszpański oraz zarządzał międzynarodowymi zespołami.

Czytaj także: Większość Polaków szuka pożyczek w sieci >>>

– Od początku swojej kariery zajmuje się nowymi technologiami i rozwojem produktów finansowych. Cieszę się, że rozpoczynam teraz zawodową przygodę w tak bardzo rozwiniętej pod tym względem firmie. Wraz z zespołem, będę pracował nad wzmacnianiem pozycji Wongi na rynku finansów online i tworzył najlepszej jakości produkty dla naszych klientów – mówi David Sesplugues Güell, nowy dyrektor Departamentu Rozwoju Produktu w Wonga Polska.

David Sesplugues Güell ukończył inżynierię oprogramowania na Otwartym Uniwersytecie Katalońskim w Hiszpanii.

Udostępnij artykuł: