db Makler najlepszy w rankingu rachunków maklerskich Pulsu Biznesu

Bankowość

Bezpłatny rachunek maklerski db Makler Deutsche Bank Polska jest najlepszym rachunkiem maklerskim na 2015 rok według rankingu opracowanego przez Puls Biznesu.

Bezpłatny rachunek maklerski db Makler Deutsche Bank Polska jest najlepszym rachunkiem maklerskim na 2015 rok według rankingu opracowanego przez Puls Biznesu.

Dziennik Puls Biznesu przygotował trzecią edycję rankingu rachunków maklerskich z myślą
o potrzebach aktywnego inwestora dysponującego ponadprzeciętnym portfelem, który obsługuje go samodzielnie, za pośrednictwem Internetu. W badaniu uwzględniono prowizję od kupna akcji, opłatę roczną za rachunek maklerski oraz komfort obsługi. Wyróżniając rachunek db Makler, Puls Biznesu docenił w szczególności najniższą na rynku standardową prowizję za zakup akcji przez Internet w wysokości 0,19 proc. Db Makler zajął pierwsze miejsce podobnie jak w latach poprzednich, w pierwszej i drugiej edycji rankingu.

- Wynik rankingu redakcji Pulsu Biznesu potwierdza, że internetowy rachunek db Makler jest aktualnie najlepszą propozycją na rynku. Biuro Maklerskie Deutsche Bank wraz z DB Securities S.A. oferują najatrakcyjniejsze warunki cenowe - brak opłat za prowadzenie rachunku i najniższą na rynku standardową prowizję od transakcji internetowych. Dodatkowo zapewniamy bezpłatnie dostęp do atskanera - narzędzia do analizy technicznej opracowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych - mówi Paweł Trzaska, Dyrektor Biura Maklerskiego Deutsche Bank.

Atskaner jest rozbudowanym narzędziem analitycznym, dostępnym online, dzięki któremu inwestorzy nie muszą samodzielnie analizować setek wykresów giełdowych. Dostarcza im ono sygnały techniczne, które można dowolnie personalizować oraz szeroką bazę wiedzy na temat analizy technicznej i skutecznych strategii inwestycyjnych. W jej ramach użytkownicy otrzymują dostęp do projektu "ATrakcyjne Spółki", gdzie w codziennych odcinkach video analityk techniczny wybiera najciekawsze walory z sygnałów wygenerowanych przez atskaner, oraz przedstawia możliwe scenariusze rynkowe. Osobom zainteresowanym nauką analizy technicznej oraz własną strategią inwestycyjną dedykowany jest cykl materiałów edukacyjnych pod nazwą "Piguła Analizy technicznej".

Biuro Maklerskie Deutsche Bank na koniec stycznia 2015 r. obsługiwało blisko 22 tys. rachunków. Liczba ta dynamicznie wzrasta.

Wyniki rankingu Pulsu Biznesu można znaleźć na stronie: http://pulsbiznesu.pb.pl/3992370,46920,db-makler-przed-konkurencja

Rachunek db Makler można założyć zdalnie za pośrednictwem strony internetowej: www.dbmakler.pl  lub w jednym z Oddziałów Banku. Warunkiem uruchomienia nagrodzonego konta maklerskiego jest posiadanie lub otwarcie w Deutsche Bank Polska dowolnego rachunku osobistego z dostępem do usług bankowości elektronicznej.

Źródło: Deutsche Bank Polska

Udostępnij artykuł: