Deutsche Bank liderem rankingu banków oferujących fundusze inwestycyjne

Bankowość

Deutsche Bank jest liderem wśród banków oferujących jednostki funduszy inwestycyjnych według rankingu opracowanego przez serwis Comperia.pl. Zwycięstwo zapewniła bankowi najszersza oferta na rynku, w skład której wchodzą aktualnie 702 lokalne i zagraniczne produkty 18 TFI.

Deutsche Bank jest liderem wśród banków oferujących jednostki funduszy inwestycyjnych według rankingu opracowanego przez serwis Comperia.pl. Zwycięstwo zapewniła bankowi najszersza oferta na rynku, w skład której wchodzą aktualnie 702 lokalne i zagraniczne produkty 18 TFI.

W swoim rankingu redakcja serwisu Comperia.pl wzięła pod uwagę kryteria istotne z punktu widzenia Klienta zainteresowanego inwestycjami w fundusze, takie jak zakres oferty i dostęp do niej.

O  zwycięstwie Deutsche Bank w rankingu zdecydowała najszersza na rynku oferta, w skład której wchodzą aktualnie 702 lokalne i zagraniczne produkty 18 TFI, w tym fundusze zarządzane przez renomowane instytucje globalne jak Black Rock, Franklin Templeton Investments, Fidelity oraz J.P. Morgan Asset Management we współpracy ze Skarbiec TFI oraz dostęp do niej poprzez bankowość elektroniczną i sieć blisko 150 Oddziałów.

- Wynik rankingu potwierdza, że Deutsche Bank jest liderem w obszarze oferty inwestycyjnej, otwierając Klientom drzwi do rynków na całym świecie i umożliwiając zbudowanie optymalnego portfela inwestycyjnego dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, aby zachęcić Klientów do skorzystania z naszej oferty funduszy, do końca marca przyznajemy premię w wysokości 1% wpłacanych środków - nawet do 20 tys. zł i nie pobieramy prowizji od zakupu jednostek - mówi Monika Szlosek, Dyrektor Bankowości Detalicznej i Inwestycyjnej Deutsche Bank Polska.

W ramach trwającej do końca marca promocji Premia na Start, Deutsche Bank oferuje premię w wysokości od 50 zł do 20 tys. zł Klientom, którzy zainwestują swój kapitał w jednostki funduszy inwestycyjnych. Nie są  pobierane opłaty wstępne za ich zakup. Promocja obejmuje fundusze wszystkich TFI dostępnych w ofercie Deutsche Bank.

Wysokość premii zależy od kwoty zakupu jednostek i stanowi 1% tej kwoty. Może ona wynieść od 50 zł dla 5 tys. zł do maksymalnie 20 tys. zł brutto (w przypadku 2 mln zł). Aby wziąć udział w promocji Premia na Start, należy w czasie jej trwania zainwestować w fundusze min. 5 tys. zł, przy czym można dokonać dowolnej liczby wpłat w ramach wymaganej kwoty.

Premia zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po zakończeniu promocji, która potrwa do 31 marca br. Z oferty mogą skorzystać Klienci, którzy posiadają lub otworzą rachunek osobisty i indywidualny rejestr uczestnictwa w funduszu promocyjnym w Oddziale Deutsche Bank. Środki zainwestowane w fundusze powinny być utrzymane co najmniej do 31 marca 2016 r.

Źródło: Deutsche Bank Polska S.A.

 

Udostępnij artykuł: