Deutsche Bank Polska numerem jeden

Bankowość

W tegorocznym rankingu "50 Największych Banków w Polsce" miesięcznika BANK Deutsche Bank Polska zwyciężył w kategorii "Consumer Finance" zajmując jednocześnie trzecie miejsce w zestawieniu najważniejszych banków finansujących nieruchomości.

W tegorocznym rankingu "50 Największych Banków w Polsce" miesięcznika BANK Deutsche Bank Polska zwyciężył w kategorii "Consumer Finance" zajmując jednocześnie trzecie miejsce w zestawieniu najważniejszych banków finansujących nieruchomości.

Zwycięzcy rankingu "50 największych banków w Polsce" zostali ogłoszeni podczas gali "Horyzonty Bankowości 2014" - jednego z najważniejszych spotkań środowiska bankowego i finansowego, która odbyła się 12 czerwca w Warszawie.

W tym roku Deutsche Bank Polska został nagrodzony podwójnie - jako najlepszy bank oferujący kredyty konsumenckie oraz trzeci najważniejszy bank finansujący nieruchomości.

- Decyzja jury, które doceniło naszą ofertę aż w dwóch kategoriach produktowych, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem - podkreśla Leszek Niemycki, Wiceprezes Zarządu Deutsche Bank Polska. - W zakresie finansowania hipotecznego od lat niezmiennie jesteśmy postrzegani jako jeden z banków pierwszego wyboru, co pozwala nam utrzymać wysoką pozycję pomimo dużej konkurencji na rynku. Stale też dostosowujemy nasze rozwiązania zarówno pod względem warunków cenowych, jak i udziału w programach wspierających, takich jak "Mieszkanie dla Młodych" czy przeznaczonych na zakup lub budowę domów efektywnych energetycznie. Natomiast tym, co szczególnie nas cieszy, jest docenienie naszych działań w obszarze consumer finance. Mamy atrakcyjną, przejrzystą ofertę kredytów gotówkowych, z której w dużej części korzystają Klienci zamożni oraz przedstawiciele wolnych zawodów. Odnotowujemy stały przyrost sprzedaży kredytów gotówkowych ze średnią kwotą finansowania przekraczającą 60 tysięcy złotych, co jest dla nas najlepszym potwierdzeniem, że nasze rozwiązania doskonale wpisują się w potrzeby wymagających Klientów indywidualnych - dodaje.

Kredyty gotówkowe oraz mieszkaniowe Deutsche Bank Polska były już wielokrotnie uznawane za jedne z najlepszych także przez niezależnych analityków, co znalazło swoje odzwierciedlenie w opracowywanych przez nich rankingach. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.deutschebank.pl/biuro-prasowe/kategoria-rankingi.html

Źródło: Deutsche Bank Polska S.A.

 

Udostępnij artykuł: