Deutsche Bank Polska oferuje usługę mySafety do pakietów dbNet i dbNet Biznes

Bankowość

Deutsche Bank Polska we współpracy z mySafety oferuje dodatkową usługę w ramach rachunków dbNet i dbNet Biznes.

Deutsche Bank Polska we współpracy z mySafety oferuje dodatkową usługę w ramach rachunków dbNet i dbNet Biznes.

Pakiet mySafety obejmuje pomoc w odnalezieniu zagubionych rzeczy osobistych oraz zastrzeżenie wrażliwych dokumentów i kart płatniczych. Oferta jest dostępna zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firmowych.

Posiadacze internetowych rachunków dbNet oraz dbNet Biznes, a także nowi indywidualni i firmowi Klienci Deutsche Bank Polska, w ramach tych pakietów mogą skorzystać z dodatkowej usługi - mySafety. Dzięki niej, w przypadku zagubienia ważnych przedmiotów osobistych, takich jak portfel, telefon, klucze czy laptop Klienci Banku będą mogli liczyć na pomoc w ich odzyskaniu oraz zastrzeżenie dokumentów i kart płatniczych. Zakres ochrony zależny jest od posiadanego pakietu produktowego.

Dla konta dbNet oferta mySafety przewiduje usługi: Bezpieczny telefon oraz Bezpieczny portfel (Bezpieczna karta i Bezpieczny dokument). Pakiet przygotowany dla właścicieli rachunku dbNet Biznes poszerzony jest dodatkowo o rozwiązanie Bezpieczny laptop (lub tablet).

Klienci Deutsche Bank Polska otrzymują bezpłatnie 3-miesięczny dostęp do usług oferowanych przez firmę mySafety. Po tym okresie możliwe jest bezterminowe przedłużenie działania pakietów za kwotę 5,55 zł miesięcznie (dbNet) lub 7,99 zł (dbNet Biznes).

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.deutschebank.pl w zakładkach poświęconych pakietom dbNet i dbNet Biznes oraz pod nr infolinii: 800 800 110.

Konto internetowe dbNet jest przeznaczone dla Klientów indywidualnych. W jego ramach Deutsche Bank Polska oferuje darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku, wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach na świecie, bezpłatne przelewy krajowe przez internet, wydanie karty debetowej do konta oraz stały dostęp do konta przez internet (db easyNet) i telefon (Teleserwis).

Z kolei pakiet dla firm dbNet Biznes obejmuje bezpłatne prowadzenie rachunku, darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie, krajowe przelewy przez internet, przelewy do ZUS i US, wpłaty i wypłaty w oddziałach oraz dodatkowo jeden bezpłatny przelew SEPA w miesiącu. Ponadto Klienci firmowi mogą korzystać z dodatkowych usług takich jak m.in. darmowe wysyłki paczek czy serwis prawny. dbNET Biznes oferuje także podwyższone o 2% oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym db Oszczędna Firma.

Źródło: Deutsche Bank Polska S.A.

Udostępnij artykuł: