Diners Club: Szeroki wachlarz kart dla klientów Twojego banku spółdzielczego

NBS 2018/05

Kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej, udogodnienia na lotniskach, atrakcyjny program lojalnościowy, liczne promocje, przynależność do prestiżowego klubu, korzystne warunki finansowania dla klientów– współpraca z Diners Club Polska to dla banków spółdzielczych szansa na szybkie wzbogacenie oferty dla klientów i pozyskanie dodatkowego źródła dochodów bez wysiłku i dodatkowych kosztów.

Kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej, udogodnienia na lotniskach, atrakcyjny program lojalnościowy, liczne promocje, przynależność do prestiżowego klubu, korzystne warunki finansowania dla klientów– współpraca z Diners Club Polska to dla banków spółdzielczych szansa na szybkie wzbogacenie oferty dla klientów i pozyskanie dodatkowego źródła dochodów bez wysiłku i dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z doświadczenia i poszerz ofertę  Diners Club Polska to pionier płatności bezgotówkowych  w Polsce, który w 2017 r. obchodził 20-lecie działalności na naszym  rynku. Firma wydaje karty zarówno obciążeniowe, jak  i kredytowe – z odroczonym terminem płatności sięgającym  nawet 59 dni oraz atrakcyjnym oprocentowaniem kredytu  karty (od 6% rocznie). Cechą charakterystyczną produktów  Diners Club jest bogaty pakiet usług dodatkowych, obejmujący  w standardzie m.in. kompleksowe ubezpieczenie podróży  służbowych i prywatnych do wartości 1 mln zł.

Diners Club Polska jest częścią Diners Club International,  najstarszego wystawcy kart płatniczych i jednej z największych  oraz najbardziej znanych niebankowych instytucji na świecie. Sieć  akceptacji naszych kart to ponad 27 mln punktów handlowo-usługowych  i bankomatów w ponad 185 państwach. Nasze karty są  dedykowane małym i średnim firmom, przedstawicielom wolnych  zawodów i aktywnym podróżnikom oraz wszystkim, którzy cenią  wygodę i bezpieczeństwo. Wieloletnie doświadczenie w wydawaniu  kart z bogatym pakietem korzyści sprawia, że nasze produkty  doskonale odpowiadają na potrzeby klientów, są wygodne w użyciu  i dopracowane w najmniejszym detalu – mówi Paweł Kałudow,  dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu w Diners Club Polska.

Diners Club Polska zachęca banki spółdzielcze, by skorzystały  z jego doświadczenia. Dzięki rozpoczęciu współpracy  z wydawcą, bank – na korzystnych warunkach – może  z łatwością poszerzyć wachlarz oferowanych produktów i zapewnić  sobie dodatkowe przychody, jednocześnie zwiększając  poziom satysfakcji klientów.

 Idealny partner dla MŚP

Jakie produkty bank może zaoferować klientom dzięki  współpracy z Diners Club?Karta firmowa Diners Club Partner została stworzona  z myślą głównie o przedsiębiorcach, którzy w ramach prowadzonej  działalności akceptują płatności kartami Diners Club.  Korzystne parametry – m.in. brak opłaty rocznej, oprocentowanie  kredytu na poziomie jedynie 6% rocznie, atrakcyjna  prowizja od wypłaty gotówki wynosząca tylko 2,5%, odroczony  termin spłaty sięgający 59 dni oraz pakiet usług opcjonalnych  czynią kartę partner niezastąpionym narzędziem wspierającym  efektywne zarządzanie kosztami w każdym przedsiębiorstwie.– Badanie „Podróże służbowe w MŚP” przeprowadzone na  zlecenie Diners Club Polska na reprezentatywnej grupie firm  pokazało, że zdecydowana większość małych i średnich firm (aż  86%), przy wyborze karty kieruje się tym, jak długi jest okres  bezodsetkowy. Drugim najważniejszym czynnikiem jest wysokość  oprocentowania karty (75%). Ponad połowie przedsiębiorców  zależy również na dostępie administracyjnym przez internet  i możliwości stałego kontrolowania wydatków – mówi Paweł  Kałudow. – Karta Diners Club Partner doskonale odpowiada na te potrzeby. Daje przedsiębiorcom możliwość  szybkiego dostępu do taniego finansowania  i gotówki. Przedsiębiorcy cenią  również internetowy dostęp do naszych  kart, umożliwiający kontrolę i analizowanie  wydatków, 24 godziny na dobę, 7 dni  w tygodniu oraz udogodnienia w czasie  podróży – dodaje.

 Najlepszy towarzysz podróży  prywatnych i służbowych

Zarówno podczas delegacji, jak i wyjazdów  prywatnych idealnie sprawdzi się  natomiast karta Diners Club LOT, dwukrotnie  z rzędu nagrodzona w plebiscycie  Business Traveller Awards jako najlepsza  karta w podróży biznesowej. Jej posiadacz  może korzystać m.in. z komfortowych  saloników na lotniskach, Fast Track  – szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa  przed wejściem do strefy  odlotów, kompleksowego ubezpieczenia  w podróży zagranicznej oraz Programu  Premiowego Diners Club, który umożliwia  wymianę zebranych punktów na mile  w programie Miles & More.

 Nie tylko dla zamożnych

Diners Club TRAVELER to z kolei  optymalne rozwiązanie dla miłośników  podróży turystycznych, m.in. dla studentów.  W standardzie oferuje kompleksowe  ubezpieczenie podróży zagranicznej  do kwoty 500 tys. zł. Umożliwia  korzystanie z szybkich ścieżek odprawy  na lotniskach i przystąpienie do programu  lojalnościowego DC, w którym  zebrane punkty można wymienić na  bilety lotnicze lub rezerwacje hotelowe  dokonane na Platformie ClubMiles.pl.  Osoby, które staną się posiadaczami  karty Traveller do 30 czerwca 2018 r.,  będą mogły z niej korzystać bez opłaty  rocznej.Dla tych, którzy oczekują więcej  Karta Diners Club PREMIUM  VINTAGE  – to najbardziej ekskluzywny  produkt w ofercie Diners Club – skierowana  do najbardziej wymagających  klientów, którzy oczekują najwyższych  standardów. Została stworzona dla  wszystkich, dla których miarą bogactwa  są nie tylko pieniądze, ale przede  wszystkim doświadczenia i emocje.  Gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort  w podróży m.in. dzięki atrakcyjnemu  pakietowi ubezpieczenia, które  działa zarówno podczas podróży krajowej,  jak i zagranicznej, Fast Track na  wybranych lotniskach, możliwości relaksu  w salonikach lotniskowych na całym  świecie. Co więcej, karta zapewnia  możliwość skorzystania z usług osobistego  i medycznego concierge oraz assistance  domowego.Zapraszamy do kontaktu:  monika.masztakowska@dinersclub.pl kom: +48 660 417 076
Udostępnij artykuł: