Dlaczego warto zainstalować terminal POS? Polska Bezgotówkowa startuje z kampanią reklamową

Firma

Fundacja Polska Bezgotówkowa rozpoczęła ogólnopolską kampanię marketingową zachęcają przedsiębiorców do instalowania terminali do obsługi płatności bezgotówkowych.

Terminal płatniczy
Fot. Pixabay.com

Fundacja Polska Bezgotówkowa rozpoczęła ogólnopolską kampanię marketingową zachęcają przedsiębiorców do instalowania terminali do obsługi płatności bezgotówkowych.

Kampania @bezgotowkowa ma zachęcić przedsiębiorców do instalowania terminali do obsługi płatności bezgotówkowych #płatnościbezgotówkowe #termianale

Jest to pierwsza - w historii działań branży finansowej - ogólnopolska kampania, której głównym celem jest promocja działań zmierzających do popularyzacji bezgotówkowości w Polsce, powiedział Paweł Widawski, wiceprezes Fundacji Polska Bezgotówkowa.Kampania obejmuje szeroki zakres mediów: telewizję, radio, prasę oraz Internet.Celem tych działań jest skierowanie jak największej liczby przedsiębiorców na strony internetowe Agentów Rozliczeniowych oraz banków, którzy biorą udział w Programie. To właśnie na stronach tych podmiotów można wypełnić formularz, zostawić swoje dane a nawet zawrzeć umowę o terminal.

Program Polska Bezgotówkowa

Do Programu Polska Bezgotówkowa mogą zgłaszać się mikro, mali i średni przedsiębiorcy, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności bezgotówkowych za swoje towary i usługi, a w okresie ostatnich 12 miesięcy w swoim punkcie handlowo-usługowym nie akceptowali płatności bezgotówkowych. Do udziału w Programie uprawnieni są chętni przedsiębiorcy, którzy posiadają maksymalnie 5 placówek detalicznych. Przedsiębiorca, który zdecyduje się przyłączyć do Programu, otrzyma wsparcie ze strony Fundacji polegające na pokryciu kosztów związanych z otrzymaniem terminala do akceptacji kart oraz kosztów obsługi płatności bezgotówkowych przez okres 12 miesięcy. Detalista może otrzymać maksymalnie 3 terminale, w tym jeden terminal mPOS. Dla każdego terminala okres dofinansowania jest liczony przez 12 miesięcy osobno, od momentu jego instalacji.

Źródło: Informacja prasowa

 
Udostępnij artykuł: