Do 15 września w Play nowe, niższe stawki połączeń na Białoruś

Z rynku

W związku z obecną sytuacją na Białorusi Play obniża stawki za połączenia międzynarodowe z Polski na Białoruś ‒ poinformował Operator.

Fot. stock.adobe.com / luzitanija

W związku z obecną sytuacją na Białorusi Play obniża stawki za połączenia międzynarodowe z Polski na Białoruś ‒ poinformował Operator.

#Obniżka obejmuje wszystkie #Połączenia wykonywane z telefonów komórkowych w sieci #Play na białoruskie numery stacjonarne i komórkowe #Polska #Białoruś @Play_Polska

Play, będąc świadomy roli, jaką pełni dostarczając usługi telekomunikacyjne, które są niezbędne do zapewnienia bezpiecznego kontaktu z rodziną i bliskimi, zdecydował o obniżeniu cen połączeń.

Decyzja jest odpowiedzią na docierające do operatora informacje i apele, dotyczące  utrudnień oraz ograniczeń w działaniu usług telekomunikacyjnych na Białorusi.

Play zdecydował się na ten krok, aby ułatwić kontakt Białorusinom przebywającym w Polsce z ich rodzinami i bliskimi na Białorusi.

Czytaj także: Play rozbudowuje sieć 5G: do końca czerwca w 53 miastach i mniejszych miejscowościach

Dla wszystkich klientów sieci, także ofert na kartę

Obniżka obejmuje wszystkie połączenia wykonywane z telefonów komórkowych w sieci Playna białoruskie numery stacjonarne i komórkowe.

Nowe stawki za połączenia międzynarodowe na Białoruś dotyczą wszystkich klientów sieci.

Zarówno klientów ofert abonamentowych indywidualnych, jak i biznesowych, a także klientów ofert na kartę.

Czytaj także: Play sfinalizował przejęcie Virgin Mobile Polska za 59 mln zł

Bez dodatkowej aktywacji po stronie użytkownika

Stawka za połączenia w ramach promocji wyniesie 1 zł brutto (regularne stawki w obecnych ofertach abonamentowych są ponad dwukrotnie wyższe).

Takie rozwiązanie nie wymaga dodatkowej aktywacji po stronie użytkownika i będzie działać automatycznie we wszystkich ofertach sieci Play.

Oferta startuje 31 sierpnia i będzie obowiązywała do 15 września włącznie.

Operator dopuszcza możliwość wydłużenia tego okresu, jeśli trudna sytuacja komunikacyjna związana z wydarzeniami na terenie Białorusi będzie się przedłużać.

Źródło: Play
Udostępnij artykuł: