Doładuj konto z Orange i wygraj prezent na święta od mPay

Finanse i gospodarka

Dnia 28-go listopada 2011 roku o godzinie 12:00 wystartował nowy konkurs zorganizowany przez operatora płatności mobilnych mPay.

Dnia 28-go listopada 2011 roku o godzinie 12:00 wystartował nowy konkurs zorganizowany przez operatora płatności mobilnych mPay.

Wystarczy doładować telefon na kartę w sieci Orange poprzez system mPay, aby zdobyć atrakcyjne nagrody dla siebie i bliskich na święta!

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • zostać fanem Profilu mPay poprzez kliknięcie opcji "Lubię to" na fanpage'u: http://www.facebook.com/mpayplatnosci;
  • zarejestrować w aplikacji co najmniej jedną transakcje doładowania telefonu na kartę w sieci Orange wykonaną za pośrednictwem systemu mPay w czasie trwania konkursu.

Wygrywa osoba, która zarejestruje w aplikacji konkursowej największą liczbę transakcji doładowania telefonu na kartę w sieci Orange, przy czym każdy uczestnik może zarejestrować maksymalnie 5 transakcji dziennie.
Nagroda główna to zestaw RTV zawierający: telewizor Samsung UE40D8000 wraz z kamerą Skype oraz zestaw kina domowego Samsung HT-D5550. 5-ciu uczestników, którzy zajmą odpowiednio miejsca od 2 do 6 otrzymają nagrody pocieszenia w postaci telefonu Sony-Ericsson TXT.

Dodatkowo raz w tygodniu przyznawana będzie nagroda tygodnia dla Użytkownika, który aktualnie posiada najwyższą liczbę punktów, w postaci zasilenia portmonetki mPay w kwocie 100zł.
Konkurs potrwa do 20-go grudnia 2011 do godz.12.00.

Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Udostępnij artykuł: