Dobre Domy w obiektywie. Pochwal się realizacją i wygraj nagrody!

Finanse i gospodarka

Stworzyłeś dom swoich marzeń według jednego z projektów Dobre Domy? Uważasz, że Twoja realizacja jest wyjątkowa i chcesz się nią pochwalić? Zrób zdjęcie i wygrywaj nagrody!

Stworzyłeś dom swoich marzeń według jednego z projektów Dobre Domy? Uważasz, że Twoja realizacja jest wyjątkowa i chcesz się nią pochwalić? Zrób zdjęcie i wygrywaj nagrody!

Budowa domu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Amatorzy fotografii, i nie tylko, mogą stworzyć fotodziennik budowy, dokumentując zmiany na każdym etapie. To bezcenna pamiątka, która może stać się czymś więcej!

Przyślij do nas fotografię gotowego budynku według jednego z projektów pracowni architektonicznej Dobre Domy. Szansa na atrakcyjną nagrodę jest na wyciągnięcie ręki. Nie przegap jej!

Zrób zdjęcie, odbierz nagrodę
Na czym polega konkurs? Jeśli jesteś w trakcie budowy wymarzonego domu na podstawie jednego z projektów pracowni Dobre Domy, możesz już teraz przygotować aparat fotograficzny. Po zakończeniu budowy zrób zdjęcia domu i przyślij je do nas. Chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną? Przygotuj nie jedno, ale kilka interesujących ujęć budynku i wnętrza. 

Na zwycięzców czekają nagrody, które przydadzą się w każdym nowym domu!

  • Tablet Samsung GALAXY Tab 4 7.0
  • Ekspres do kawy Nescafe Dolce Gusto Oblo
  • Bon zakupowy na kwotę 500 zł ufundowany przez firmę MyBaze.com

Masz już wymarzony dom? Dowiedz się, co zrobić, by wygrać konkurs
Co należy zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? Wypełnij prosty formularz, który znajdziesz tutaj, i wpisz, który z projektów udało Ci się zrealizować. Szczegółowe zasady są dostępne w regulaminie konkursu.

Aktualna edycja trwa do końca października 2015 roku. Dla wszystkich, którzy są w trakcie budowy i wiedzą, że do tego czasu nie zdążą postawić swojego idealnego domu, mamy dobre wieści. Bądźcie na bieżąco z aktualnościami na stronie www.dobredomy.pl, a kto wie - może za jakiś czas pojawi się informacja o kolejnej edycji, w której także Wy będziecie mogli wziąć udział?

Patrycja Rogacz

Udostępnij artykuł: