Dodatek z cyklu „Odzyskaj swoje pieniądze” – Gazeta Prawna

Samorząd

W dzisiejszym dodatku "Gazety Prawnej" znajdą Państwo artykuły dotyczące nowej ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych.

gpd01.miniaturka.200x

Gorąco polecamy:

  • “Pełniejsza informacja gospodarcza dla samorządów” – ustawa o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych – dr Tadeusz Białek, radca prawny Centrum Prawa Bankowego i Informacji.
  • “Szansa na uniknięcie wielu zatorów płatniczych” – Rozmowa z Mariuszem Hildebrandem prezesem zarządu InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A. o nowej ustawie o udostępnianiu informacji gospodarczych.
  • “Gmina musi dbać o finanse mieszkańców” – Świadome zarządzanie ryzykiem – Maciej Małek – redaktor naczelny EDS.
  • “Ułatwienia w udostępnianiu i wymianie danych o zobowiązaniach” – O nowych szansach w sferze informacji gospodarczych – Rozmowa z Mariuszem Wyżyckim wiceprezesem zarządu Biura Informacji Kredytowej S.A., przewodniczącym Rady Nadzorczej Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor SA.

Czy Jednostki Samorządu Terytorialnego (JST) powinny mieć prawo przekazywania do BIG informacji o zaległościach podatkowych oraz w opłatach lokalnych?

Zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie, która znajduje się w prawej kolumnie tego portalu. Twój głos może wpłynąć na nowelizację “Ustawy o BIG”!

Dodatki powstają w ramach wspólnej inicjatywy Centrum Prawa Bankowego i Informacji we współpracy ze Związkiem Banków Polskich, Biurem Informacji Gospodarczej InfoMonitor oraz Biurem Informacji Kredytowej.

 

 

 

Udostępnij artykuł: