Duże rabaty na małe AGD w Klubie Rabatowym

Bankowość

Zniżki w sklepach RTV EURO AGD otrzymają posiadacze kart płatniczych Credit Agricole. Bank wspólnie z liderem rynku RTV i AGD w Polsce, zaprasza do skorzystania z najnowszej promocji Klubu Rabatowego.

Klienci, którzy do końca roku wybiorą się na zakupy do sklepów RTV EURO AGD, za które zapłacą kartami z logo CA, otrzymają 10 proc. rabat. Promocja obejmuje sprzedaż małego AGD. Jeśli klienci natomiast zdecydują się na dowolny sprzęt w systemie ratalnym, to za jego dostawę do domu zapłacą jednie złotówkę.

Klubem Rabatowym objęte są wszystkie karty płatnicze wydawane przez Credit Agricole Bank Polska oraz karta partnerska RTV EURO AGD. Liczba punktów handlowo – usługowych,  w których klienci banku mogą dokonać zakupu ze zniżką, sięga 10 000, co sprawia, że jest on największym programem tego typu w kraju.

Bank uruchomił ostatnio nową stronę Klubu Rabatowego – www.klubrabatowy.pl.  Zaproponowane funkcjonalności pozwalają odwiedzającym stronę w łatwy i szybki sposób zaplanować zakupy i obliczyć, ile zaoszczędzą płacąc kartami Credit Agricole.  Jednym z podstawowych atutów jest także wprowadzona przez bank geolokalizacja, dzięki której klienci banku mogą szybko namierzyć określone sklepy czy punkty usługowe, oferujące im rabaty.

Lista partnerów Klubu Rabatowego dostępna jest na stronie www.klubrabatowy.pl.

Źródło: Credit Agricole

 

Udostępnij artykuł: