Dużo nowych wpisów na liście ostrzeżeń publicznych KNF

Z rynku

Komisja Nadzoru Finansowego - Logo
Komisja Nadzoru Finansowego

Na liście ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego pojawiły się w poniedziałek nowe podmioty: Profit Doradcy Finansowi sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi; Ciuba & Partnerzy Kancelaria Finansowa sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie; Home & Business Financial Distribution Dariusz Cyganek z siedzibą w Warszawie; Invest Private Consulting Damian Pietrzak z siedzibą w Łodzi; Militanis Capital sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu; Prade Inwestycje Kapitałowe sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie.

Na liście ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego pojawiły się nowe podmioty @uknf #KNF #ListaOstrzeżeńPublicznychKNF

W poniedziałek, 21 października 2019 r. na listę ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego wpisane zostały nowe podmioty:

  • Profit Doradcy Finansowi sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi
  • Ciuba & Partnerzy Kancelaria Finansowa sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie
  • Home &Business Financial Distribution Dariusz Cyganek z siedzibą w Warszawie
  • Invest Private Consulting Damian Pietrzak z siedzibą w Łodzi
  • Militanis Capital sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu
  • Prade Inwestycje Kapitałowe sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie
  • Digital Market sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku
  • Dgtmarket Ltd z siedzibą w Londynie

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 178 w zw. z art. 69 ust. 2 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi (prowadzenie działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez wymaganego zezwolenia KNF) zostało skierowane przez Urząd KNF do Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

 

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 150 ust. 1 ustawy o usługach płatniczych (nieuprawniona działalność w zakresie świadczenia usług płatniczych lub w zakresie wydawania pieniądza elektronicznego) zostało skierowane przez Urząd KNF do Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Przypomnijmy, że na listę ostrzeżeń publicznych KNF trafiają podmioty, wobec których Komisja zdecydowała o złożeniu do prokuratury zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Pełna lista ostrzeżeń publicznych KNF >>>

Udostępnij artykuł: