Duży europejski gracz na rynku ubezpieczania należności już w Polsce

Tylko u nas

KUPEG wiodący ubezpieczyciel należności na rynku czeskim otworzył biuro w Warszawie. Po Pradze i Bratysławie to kolejne miejsce działalności firmy. KUPEG jest członkiem CREDENDO GROUP - czwartej największej grupy ubezpieczeniowej w Europie, posiadającej kapitał 2 mld Euro. Belgijski ubezpieczyciel stojący na czele grupy Ducroire Delcredere, może się pochwalić ratingiem "AA“ nadanym przez Standard & Poor's. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla swoich klientów, firma współpracuje z ponad 10 światowymi reasekuratorami. Firma planuje w ciągu pięciu lat zostać liderem rynku ubezpieczania należności w Polsce.

W Polsce KUPEG oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu ubezpieczenia należności handlowych. Oddział, zarządzany przez Michała Winiarskiego, który od 17 lat pracuje na rynku ubezpieczeń kredytów kupieckich, zatrudnia specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, posiada niezależne działy sprzedaży, obsługi polis i oceny ryzyka.

“Nasza filozofia działania opiera się na indywidualnym podejściu do klienta. Decyzja otwarcia biura w Polsce ma swoje źródło w tej filozofii, jak również opiera się na doświadczeniu we współpracy z polskim klientem, co dało nam szeroki ogląd polskiego rynku i wiedzę na temat jego potrzeb – powiedział Michal Vesely, Prezes Zarządu KUPEG. Oddział w Warszawie będzie oferował polskim klientom najwyższej jakości usługi w języku ojczystym i pozwoli nam wpływać na rozwój największych rynków w Europie Centralnej i Wschodniej” – dodał Michal Vesely.

KUPEG będzie oferował w Polsce pełen portfel produktów. Oprócz ubezpieczenia należności zarówno krajowych jak i zagranicznych, dodatkowo klienci w Polsce otrzymają dostęp do gwarancji ubezpieczeniowych.

“Klienci mogą się spodziewać indywidualnego podejścia i obsługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy kompletne, skrojone na miarę ubezpieczenie należności”. – powiedział Michał Winiarski, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu w Polsce.

Źródło: KUPEG Credit Insurance

 

Udostępnij artykuł: