Dwa Potoki dla aktywnych

Finanse i gospodarka

Osiedle Dwa Potoki w południowym Gdańsku przyciąga mieszkańców, którzy cenią przyjazną ludziom przestrzeń w nowoczesnej infrastrukturze z gwarancją najniższej ceny.

Inwestycja mieszkaniowa Dwa Potoki to idealna lokalizacja do zamieszkania, w portowej stolicy Polski, która słynie z pięknej architektury i gościnności, dając mieszkańcom poczucie wyjątkowości.

Wyjątkowa jest też okolica osiedla Dwa Potoki, oferująca mieszkańcom z jednej strony dziewicze tereny do spędzania wolnego czasu na łonie natury, z drugiej liczne centra handlowe, usługowe i kulturalne. Z dobrą komunikacją do tętniącego życiem centrum, do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy i obwodnicy pozwalającej sprawnie wyjechać z miasta w każdym kierunku.

Sama inwestycja to zespół 15 doskonale zaprojektowanych i wykonanych budynków, tworzących kameralne osiedle o przyjaznym klimacie, przyjazne dzieciom i osobom starszym. Z myślą o najmłodszych zaprojektowano wewnętrzne place zabaw i zieleń wewnątrz osiedla. Bezpieczeństwo dla całych rodzin oraz wjazd na teren osiedla przez szlaban. Dając przy tym poczucie prywatności dzięki odpowiedniej odległości pomiędzy budynkami.

Natomiast poczucie komfortu zapewni mieszkańcom Dwóch Potoków funkcjonalność mieszkań i pozostałych części budynków. Przestronne korytarze wygodne miejsca parkingowe, a wszystko opatrzone ergonomicznym i energooszczędnym oświetleniem. W mieszkaniach duże, a jednocześnie doskonale wyciszające okna, nowoczesne, energooszczędne materiały wykończeniowe, przyjazne środowisku. A wszystko w najniższej dla okolicy cenie: od 3900 za metr kwadratowy – gwarantowanej przez dewelopera. www.polnord.pl

– Oprócz gwarancji najniższej ceny dla mieszkań w Dwóch Potokach, oferujemy też szeroki wybór gotowych lokali w najbardziej poszukiwanych metrażach. W tym popularne mieszkania dwupokojowe z balkonami, które idealnie wpisują się w rządowy program z dopłatą Mieszkanie dla Młodych – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes Polnordu.

Prezes Sznajder wskazuje też na samorządowe plany inwestycyjne w okolicy osiedla Dwa Potoki. Wraz z osiedlem rozrasta się także nowoczesna miejska infrastruktura.  W najbliższych miesiącach ulica Konrada Guderskiego, przy której znajduje się wiele inwestycji mieszkaniowych, zostanie zmodernizowana z opcją wybudowania nowego mostu nad kanałem Kozackim (w miejsce mostku wzniesionego przez mieszkańców). Ponadto miasto z myślą o pozyskaniu środków unijnych ogłosiło plan wybudowania sieci bezpiecznych i oświetlonych ścieżek dla biegaczy oraz amatorów jazdy na rowerze i rolkach, co jeszcze wpłynie na większe wykorzystanie rekreacyjno – sportowego potencjału okolicy.

Dwa Potoki to komfortowe miejsca do życia w przyjaznej ludziom przestrzeni z gwarancją najniżej ceny.

Magda Skłodowska

Udostępnij artykuł: