Dwie lokaty Hit Tygodnia na platformie bossabank

Bankowość

Ruszyła już czwarta z rzędu promocja lokat na platformie oszczędnościowo - inwestycyjnej bossabank. Od 31 marca do 7 kwietnia dostępne będą dwie lokaty oferowane w ramach akcji Hit Tygodnia: 3-miesięczna 3,6 proc. oraz 6-miesięczna 3,5 proc.

Bossabank, internetowa platforma oszczędnościowo-inwestycyjna Banku Ochrony Środowiska i Domu  Maklerskiego BOŚ w nowatorski sposób zachęca do oszczędzania na lokatach terminowych. Co tydzień w poniedziałek przedstawia nową ofertę lokat z atrakcyjnym oprocentowaniem. Są one dostępne na platformie przez siedem dni. Po tygodniu są zastępowane kolejnymi dwiema lokatami.

Na każdej lokacie oferowanej w ramach akcji Hit Tygodnia można zdeponować od 1 tys. zł do 50 tys. zł. Jeden klient może co tydzień założyć dwa depozyty o różnych terminach zapadalności (posiadacze lokat w BOŚ Banku lub na platformie bossabank muszą zdeponować nowe środki).

Aktualna promocja Hit Tygodnia to lokaty: 3-miesięczna, z oprocentowaniem środków w wysokości 3,6% w skali roku oraz 6-miesięczna – oferującą 3,5% w skali roku.

Produkty depozytowe to nie jedyny wyróżnik platformy bossabank. Obok lokat dostępna jest także szeroka oferta innych produktów oszczędnościowych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych (około 200 funduszy). Umożliwia ona klientom tworzenie własnych, indywidualnych portfeli oszczędnościowo-inwestycyjnych. 

Aby w pełni korzystać z możliwości platformy wystarczy założyć bezpłatne e-KONTO bossabank, oferujące bezprowizyjne przelewy składane za pośrednictwem BOŚBank24 Twoje e-Konto, oraz wypłaty z bankomatów usytuowanych przy placówkach BOŚ Banku (darmowe są również dwie pierwsze wypłaty z innych bankomatów na terenie całego kraju). Posiadacz rachunku otrzymuje również dostęp do pakietu ubezpieczeń NNW z assistance medycznym.

Więcej informacji na www.bossabank.pl

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A.

Udostępnij artykuł: