Dział powierzchni handlowych CBRE w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej został najlepszym działem powierzchni handlowych

Finanse i gospodarka

Dział Powierzchni Handlowych CBRE został zdobywcą nagrody "CEE Retail Awards", podczas siódmej edycji gali "Europaproperty Central & Eastern Europe Retail Real Estate Awards Gala", która odbyła się w dniu 12 lutego 2015 roku w Warszawie.

Dział Powierzchni Handlowych CBRE został zdobywcą nagrody "CEE Retail Awards", podczas siódmej edycji gali "Europaproperty Central & Eastern Europe Retail Real Estate Awards Gala", która odbyła się w dniu 12 lutego 2015 roku w Warszawie.

Nagrody w kategorii ‘Najlepszej Agencji Handlowej Roku w regionie Europy Środkowo-Wschodniej" przyznawało niezależne jury, w skład którego wchodziło 45 przedstawicieli z europejskich firm inwestorskich, deweloperskich oraz sieci handlowych.

Beata Kokeli, Senior Director, Dział Powierzchni Handlowych, CBRE, Polska, komentuje:
“Uznanie przez niezależne, międzynarodowe jury i przyznanie CBRE nagrody dla  najlepszego działu powierzchni handlowych w regionie CEE, ma dla polskiego zespołu ogromną wartość, ponieważ dowodzi jak dużą ilość pracy włożyliśmy w osiągnięcie tej pozycji. Rok 2014 był dla nas przełomowy, jako dział wynajęliśmy o 100% więcej powierzchni niż w roku poprzednim. Doceniają to nasi klienci, zarówno po stronie deweloperów jak i najemców, którzy decydują się na długofalową współpracę z  nami. Wierzę, że motywacja do pracy jest dla nas teraz jeszcze większa i rok 2015 będzie dla nas, kolejnym, świetnym rokiem"

Walter Woelfler, Dyrektor Działu Powierzchni Handlowych w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej, CBRE, dodaje:
"Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem nagrody dla najlepszego działu powierzchni handlowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu ostatnich lat zbudowaliśmy platformę współpracy pomiędzy działami, zwaną ‘retail platform’, która dostarcza wysokiej jakości usług dedykowanych każdym aspektom nieruchomości handlowych. "Retail platform’ jest projektem działającym w 16 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawowym założeniem jest świadczenie kompleksowych usług z różnych działów firmy takich jak: doradztwo inwestycyjne, zarządzanie nieruchomościami czy wynajem, tak by dostarczać jak najwyższą jakość obsługi naszym klientom."

W 2014 roku, w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, eksperci CBRE wynajęli ponad 300 000 mkw. powierzchni handlowej, przeprowadzili transakcje o wartości 600 milionów euro, oraz świadczyli usługi zarządzania dla ponad 1,2 miliona mkw. powierzchni handlowych.

Źródło: CBRE

Udostępnij artykuł: