Dzień otwarty w RED Parku w Poznaniu

Finanse i gospodarka

Na osiedlu RED Park powstającym na poznańskim Dębcu przy ulicy 28. Czerwca 1956 r. organizowany jest pierwszy dzień otwarty

W sobotę, 10. listopada RED Real Estate Development zaprasza na dzień otwarty do swojej inwestycji, którą prowadzi w Poznaniu przy Lasku Dębińskim. Poznaniacy planujący zakup nowego mieszkania będą mogli obejrzeć lokale, które są już gotowe i przyjrzeć się ich funkcjonalnym rozkładom.

– Wszystkich, którzy nas odwiedzą w tym dniu nasi doradcy oprowadzą po inwestycji i zaprezentują jak zaaranżowane zostały układy mieszkań, które znajdują się na pierwszym piętrze w budynku. Klienci będą mieli możliwość zapoznania się z aktualną ofertą i porozmawiania o finansowaniu zakupu z naszymi konsultantami kredytowymi. Osoby zainteresowane zakupem będą mogły zapoznać się z przygotowanymi promocjami, zarówno jeśli chodzi o ofertę, jak formę płatności. Na wszystkich naszych gości będzie czekał poczęstunek i drobne upominki – zachęca Teresa Witkowska, dyrektor Sprzedaży w RED Real Estate Development.

W pierwszym etapie budowy osiedla RED Park, które rośnie w bezpośrednim sąsiedztwie parku powstanie 130 mieszkań o powierzchni od 30 do 66 mkw. Na ostatnim piętrze znajdą się większe lokale z rozległymi tarasami.

Właściciele mieszkań odbiorą do nich klucze latem przyszłego roku. W całej inwestycji znajdą się cztery 13 piętrowe budynki, w których zaprojektowanych zostało 600 mieszkań.

Obok osiedla stanie Galeria Dębiec, która będzie pierwszym centrum handlowym w tym rejonie Poznania. Kompleks o pow. 9000 mkw., który powstanie na sąsiedniej działce poprawi standard zakupów mieszkańcom osiedla i okolicy.

Stanie się też miejscem spotkań dla osób zamieszkujących w pobliżu, ponieważ poza butikami i marketem spożywczym, w galerii znajdą się także kawiarnie, restauracje, punkty usługowe i salon fitness.

Deweloper zaprasza na Dzień Otwarty na Osiedlu RED Park przy ul. 28 Czerwca 1956 roku nr 382 w dniu 10 listopada 2012, w godz. 10.00 – 14.00

Dojazd:

  • Autobus: linie 71 i 76 (przystanek Azaliowa)
  • Tramwaj: linie 2, 9 i 10 – dojazd do pętli Dębiec i przejście 900 m wzdłuż ul. 28 Czerwca

Szczegółowe informacje pod numerem 517 112 112 lub office@redpark.pl

Źródło: RED Real Estate Development

Udostępnij artykuł: