Dzień otwarty w RED Parku w Poznaniu

Finanse i gospodarka

Na osiedlu RED Park powstającym na poznańskim Dębcu przy ulicy 28. Czerwca 1956 r. organizowany jest pierwszy dzień otwarty

Na osiedlu RED Park powstającym na poznańskim Dębcu przy ulicy 28. Czerwca 1956 r. organizowany jest pierwszy dzień otwarty

W sobotę, 10. listopada RED Real Estate Development zaprasza na dzień otwarty do swojej inwestycji, którą prowadzi w Poznaniu przy Lasku Dębińskim. Poznaniacy planujący zakup nowego mieszkania będą mogli obejrzeć lokale, które są już gotowe i przyjrzeć się ich funkcjonalnym rozkładom.

- Wszystkich, którzy nas odwiedzą w tym dniu nasi doradcy oprowadzą po inwestycji i zaprezentują jak zaaranżowane zostały układy mieszkań, które znajdują się na pierwszym piętrze w budynku. Klienci będą mieli możliwość zapoznania się z aktualną ofertą i porozmawiania o finansowaniu zakupu z naszymi konsultantami kredytowymi. Osoby zainteresowane zakupem będą mogły zapoznać się z przygotowanymi promocjami, zarówno jeśli chodzi o ofertę, jak formę płatności. Na wszystkich naszych gości będzie czekał poczęstunek i drobne upominki - zachęca Teresa Witkowska, dyrektor Sprzedaży w RED Real Estate Development.

W pierwszym etapie budowy osiedla RED Park, które rośnie w bezpośrednim sąsiedztwie parku powstanie 130 mieszkań o powierzchni od 30 do 66 mkw. Na ostatnim piętrze znajdą się większe lokale z rozległymi tarasami.

Właściciele mieszkań odbiorą do nich klucze latem przyszłego roku. W całej inwestycji znajdą się cztery 13 piętrowe budynki, w których zaprojektowanych zostało 600 mieszkań.

Obok osiedla stanie Galeria Dębiec, która będzie pierwszym centrum handlowym w tym rejonie Poznania. Kompleks o pow. 9000 mkw., który powstanie na sąsiedniej działce poprawi standard zakupów mieszkańcom osiedla i okolicy.

Stanie się też miejscem spotkań dla osób zamieszkujących w pobliżu, ponieważ poza butikami i marketem spożywczym, w galerii znajdą się także kawiarnie, restauracje, punkty usługowe i salon fitness.

Deweloper zaprasza na Dzień Otwarty na Osiedlu RED Park przy ul. 28 Czerwca 1956 roku nr 382 w dniu 10 listopada 2012, w godz. 10.00 - 14.00

Dojazd:

  • Autobus: linie 71 i 76 (przystanek Azaliowa)
  • Tramwaj: linie 2, 9 i 10 - dojazd do pętli Dębiec i przejście 900 m wzdłuż ul. 28 Czerwca

Szczegółowe informacje pod numerem 517 112 112 lub office@redpark.pl

Źródło: RED Real Estate Development

Udostępnij artykuł: