Dzień Otwarty to szansa na poznanie uczelni jeszcze przed podjęciem nauki

Polecamy

Zajęcia w ramach Dnia Otwartego odbędą się 28 czerwca (sobota), w godzinach 11.00-14.00, w sali 706 na VII piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Zajęcia w ramach Dnia Otwartego odbędą się 28 czerwca (sobota), w godzinach 11.00-14.00, w sali 706 na VII piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Harmonogram Dnia Otwartego:

11.00-12.00 warsztat "Dyplomacja - zawód z przyszłością"
Prowadzący: ambasador Grzegorz Dziemidowicz
Uczestnicy warsztatu dowiedzą się:

  • po co jest dyplomacja,
  • jakie jest jej znaczenie w codziennym, praktycznym życiu,
  • jak korzystać z dyplomacji,
  • czy dyplomacji można się nauczyć

12.00-14.00 warsztat dziennikarski "Czy pisanie jest nam jeszcze do czegoś potrzebne?"
Prowadzący: red. Roman Kurkiewicz

Jak pisać, żeby inni chcieli czytać? Od kogo się uczyć? Czy w epoce sms-ów i mediów społecznościowych jest czas żebyśmy jeszcze uczyli się pisania? Po co pisanie dziennikarzom radiowym, telewizyjnym, internetowym? Odpowiedzi na te pytania padną podczas warsztatów red. Romana Kurkiewicza. Podczas zajęć zostanie także poruszony zarys teorii, branżowe anegdoty i proste ćwiczenia. Uczestnicy wezmą udział w najkrótszej szkole pisania.

Podczas Dnia Otwartego 28 czerwca, w godzinach 8.30-13.00 zapraszamy również do Działu Rekrutacji Collegium Civitas (pokój 1210, XII piętro PKiN), gdzie będzie można uzyskać informacje na temat zasad rekrutacji, wymaganych dokumentów, oferty studiów.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adresmagdalena.fruba@collegium.edu.pl  Liczba miejsc jest ograniczona!

Źródło: Collegium Civitas

Udostępnij artykuł: