Dzień Otwarty w Pruszczu Gdańskim: Mieszkania Sikorskiego 36

Inwestycje / Nieruchomości

Mieszkania Sikorskiego 36 to wyjątkowe miejsce, które sprzyja wygodnemu i zdrowemu życiu. Co ważne, zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli teren inwestycji od szkoły, przedszkoli czy przychodni oraz miejskiej plaży z parkiem grillowym. Szybkie zakupy natomiast z łatwością zrobimy w osiedlowym sklepiku.

Pruszcz Gdański, osiedle Mieszkania Sikorskiego 36, wizualizacja
Pruszcz Gdański, osiedle Mieszkania Sikorskiego 36, wizualizacja. Źródło: HRE Investments

Mieszkania Sikorskiego 36 to wyjątkowe miejsce, które sprzyja wygodnemu i zdrowemu życiu. Co ważne, zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli teren inwestycji od szkoły, przedszkoli czy przychodni oraz miejskiej plaży z parkiem grillowym. Szybkie zakupy natomiast z łatwością zrobimy w osiedlowym sklepiku.

#MieszkaniaSikorskiego36: Lokale na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony, natomiast te na parterze ‒ prywatne ogródki #PruszczGdański #Osiedle # NorthStarDevelopment #Nieruchomości @HeritagePolska

W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się również prężnie działające Centrum Kultury i Sportu oraz imponujące zaplecze sportowe, na które składają się m.in.: sześć boisk, basen, dwa skateparki i kilkanaście placów zabaw.

Mieszkania dla singli, rodzin i seniorów

Nowoczesna architektura osiedla oraz staranne wykończenie elewacji, klatek schodowych i otoczenia budynków sprawi, że przyszli mieszkańcy poczują się tu komfortowo i bezpiecznie.

Do takiego miejsca z przyjemnością wraca się po pracy, a w weekendy można z dumą zaprosić przyjaciół i rodzinę.

Czytaj także: Obniżki stóp procentowych zwiększą popyt inwestycyjny na mieszkania?

W projekcie zadbano o wszystko. Część z mieszkań ma samodzielne, wydzielone kuchnie, ale są i takie z kuchniami otwartymi na część dzienną. To przemyślany przez inwestora ‒ firmę North Star Development, zabieg.

Dzięki temu lokal dla siebie znajdą tu zarówno single, jak i pary oraz rodziny z dziećmi, a także seniorzy.

Mieszkania Sikorskiego 36: zieleń i wygoda

Dla wygody przyszłych mieszkańców budynki wyposażono w cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje, w tym również garaż podziemny z miejscami parkingowymi.

Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony, natomiast te na parterze ‒ prywatne ogródki.

Czytaj także: Przez 10 lat powierzchnia lokalu na obywatela zwiększyła się o 4 mkw. Ale do większości krajów UE wciąż nam daleko

20 czerwca: Dzień Otwarty z zachowaniem reżimu sanitarnego

Chcesz dowiedzieć się więcej, przyjdź na Dzień Otwarty w dniu 20 czerwca w godzinach od 10.00 do 16.00, które zorganizowane będzie na terenie inwestycji Sikorskiego 36 w Pruszczu Gdańskim.

Na zainteresowanych będzie czekać wiele niespodzianek, atrakcje dla dzieci, strefa relaksu, słodki poczęstunek, gry, zabawy oraz nagrody.

Ale przede wszystkim wykwalifikowana kadra, która po spacerze po inwestycji, odpowie na wszystkie pytania dotyczące dostępnych mieszkań.

Wydarzenie organizowane jest z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Źródło: HRE Investments
Udostępnij artykuł: