EFL kolejny raz zdobył tytuł Finansowej Marki Roku

Finanse i gospodarka

EFL po raz drugi został wyróżniony prestiżowym tytułem Finansowej Marki Roku. Kapituła doceniła firmę za kompleksową ofertę wspierającą inwestycje polskich przedsiębiorców oraz za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań finansowych takich jak Leasing Swobodny.

Uzasadniając tegoroczny werdykt przedstawiciele kapituły podkreślili, że EFL konsekwentnie realizuje i rozwija ofertę instrumentów finansowych wspierającą polskich przedsiębiorców. Grupa oferuje rozwiązania finansowe w takich obszarach jak leasing, pożyczka, faktoring, wynajem flot oraz ubezpieczenia. Po raz kolejny dostrzeżone i docenione zostało hasło “Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych”, które podkreśla wartości ważne dla EFL.

W tegorocznej edycji, kapituła doceniła dodatkowo poszerzenie oferty firmy o innowacyjny produktu – Leasing Swobodny.

radoslaw.kuczynski.150x225Radosław Kuczyński, prezes EFL powiedział: Tytuł Finansowej Marki Roku jest dla nas ważnym wyróżnieniem. Cieszymy się, że został on przyznany EFL po raz drugi. Utwierdza nas to w przekonaniu, że realizowana przez nas strategia, której celem jest budowanie silnej instytucji finansowej wspierającej przedsiębiorców, zdobywa uznanie na rynku. Cały czas pracujemy nad poszerzaniem przestrzeni dla przedsiębiorczych oferując im innowacyjne produkty takie jak Leasing Swobodny ułatwiające prowadzenie firm i podejmowanie biznesowych decyzji.

W gronie tegorocznych laureatów znalazł się również Credit Agricole Bank Polska, który otrzymał tytuł Finansowa Marka Roku w kategorii bank. Tytuł Finansowej Marki Roku jest przyznawany przez Gazetę Finansową od pięciu lat. Gazeta nagradza marki wyróżniające się kreatywnością, innowacją przy jednoczesnym prężnym rozwoju firm. EFL znalazł się w gronie trzech wyróżnionych firm finansowych.

Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy

Udostępnij artykuł: