Egzekucja24 planuje silną ekspansję

Finanse i gospodarka

Jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm windykacyjnych rozszerza swoją działalność. W planach Spółki oprócz rozbudowy działu handlowego znajduje się pozyskanie nowych wykwalifikowanych pracowników oraz zakup pakietów wierzytelności od instytucji finansowych.  

Jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm windykacyjnych rozszerza swoją działalność. W planach Spółki oprócz rozbudowy działu handlowego znajduje się pozyskanie nowych wykwalifikowanych pracowników oraz zakup pakietów wierzytelności od instytucji finansowych.  

gawronski.grzegorz.01.150x190"W ostatnich tygodnia zaszły dość istotne zmiany w naszej organizacji. Przyjęliśmy nową strategię, która stawia przed nami bardzo ambitne cele. Jeszcze w tym roku planujemy rozwinąć dział handlowy na terenie Śląska i Małopolski zatrudniając najlepszych specjalistów. Postawiliśmy przede wszystkim na detektywów i windykatorów, którzy zwiększą skuteczność naszych działań oraz wzmocnią nasze kompetencje - mówi Grzegorz Gawroński, Prezes Zarządu Egzekucja24.

W kolejnych miesiącach spółka planuje poszerzenie palety świadczonych usług. Firma rozpocznie zakupy pakietów wierzytelności od instytucji finansowych.

Spółka Egzekucja24 w profesjonalny sposób zajmuje się windykacją zaległych należności od dłużników oraz zarządzaniem wierzytelnościami masowymi w Polsce. Przewagę konkurencyjną firmy są bez wątpienia sprawdzone metody postępowania, co w efekcie daje możliwość ponownego nawiązania współpracy pomiędzy wierzycielem a dłużnikiem. Skuteczność działań prowadzonych przez Spółkę zapewnia przede wszystkim ogromna pasja i zaangażowanie z jakimi do swoich obowiązków podchodzą pracownicy Egzekucja24.

Spółka specjalizuje się w windykacji polubownej, która jest najbardziej skuteczną, najszybszą a zarazem najtańszą formą odzyskania należności. Ponadto Egzekucja24 oferuje swoim Klientom zastępstwo procesowe świadczone przez współpracujących z firmą Radców Prawnych. W ramach indywidualnego wsparcia, eksperci Egzekucja24 czuwają nad prawidłowym przebiegiem całego postępowania oraz angażują się w sam proces egzekucyjny prowadzony przez komornika. Praktykowana przez spółkę cesja zwrotna pozwala wzbudzić respekt u dłużnika, co przekłada się na skuteczne odzyskiwanie należności. Dłużnik poddany jest przy tym monitoringowi płatności, który pozwala na stałą kontrolę spłat oraz niweluje do minimum możliwość stania się ofiarą nieuczciwego kontrahenta.

Egzekucja24 zapewnia również swoim Klientom kompleksowe doradztwo prawne podczas prowadzenia windykacji należności. Porad w tym zakresie udziela grono współpracujących na stałe prawników, którzy służą swoim doświadczeniem w kwestiach prawnych związanych z windykacją, obrotem gospodarczym, jak również obrotem wierzytelnościami.

Źródło: Egzekucje 24

Udostępnij artykuł: