EKOlokata Noworoczna i EKOlokata Stabilna – nowe depozyty w ofercie Banku Ochrony Środowiska

Bankowość

Bank Ochrony Środowiska wprowadził do swojej oferty dwa nowe depozyty. Oprocentowanie nowych środków deponowanych na 3-miesięcznej "EKOlokacie Noworocznej" wynosi 3,10 proc. w skali roku, natomiast na 4-miesięcznej "EKOlokacie Stabilnej" - 3,00 proc. Nowe depozyty w ofercie BOŚ można założyć wpłacając już tysiąc złotych, natomiast maksymalna kwota, jaką można zdeponować, jest nieograniczona.

Oprocentowanie deponowanych środków jest stałe. Jeden Klient może założyć dowolną ilość lokat – zarówno dla nowych, jak i starych środków. W tym drugim przypadku oprocentowanie stałe wynosi 2,90 proc. w skali roku dla obu nowych depozytów.

Po upływie terminu 3-miesięcznej „EKOlokaty Noworocznej”, zgodnie z dyspozycją Klienta, lokatę można odnowić na kolejny 3-miesięczny okres z oprocentowaniem jak dla EKOlokaty 3M. Z kolei  4-miesięczną „EKOlokatę Stabilną” można odnowić na kolejny 4-miesięczny okres z oprocentowaniem jak dla EKOlokaty 3M.

Obie lokaty można założyć zarówno na stronie internetowej BOŚ Banku, w oddziałach, czy za pośrednictwem usługi BOŚBank24 (czyli bankowości elektronicznej).

Nowe depozyty dostępne są od 5 stycznia 2015 roku.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A.

Udostępnij artykuł: