Elavon będzie świadczyć usługi płatnicze dla klientów biznesowych Societe Generale w 8 krajach

Z rynku

Logo Elavon
Źródło: Elavon

Elavon, globalny dostawca usług płatniczych, należący do U.S. Bancorp, nawiązał współpracę z wiodącą grupą finansową Societe Generale w zakresie przyjmowania i przetwarzania płatności w całej Europie.

#Elavon nawiązał współpracę z #SocieteGenerale w zakresie przyjmowania i przetwarzania płatności w całej Europie @elavon

Możliwość obsługi transgranicznych płatności staje się niezbędna dla firm konkurujących na rynku lokalnym i globalnym, dlatego Societe Generale wybierając Elavon, udostępnia ją swoim klientom biznesowym w Wielkiej Brytanii, Austrii, Belgii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Hiszpanii i Szwajcarii. Współpraca z Elavon uzupełni istniejącą infrastrukturę płatności Societe Generale we Francji.

Oferta Elavon obejmuje akceptację płatności elektronicznych z kart płatniczych, portfeli cyfrowych, alternatywnych metod płatności oraz dokonywanie przelewów bankowych w czasie rzeczywistym. Firma świadczy pełen zakres rozwiązań płatniczych dla wiodących międzynarodowych firm w ponad 30 krajach Europy.

Przyjmowanie płatności w dowolnym środowisku płatniczym

Elavon zapewnia przedsiębiorstwom sprzedaż wielokanałową, umożliwiając przyjmowanie płatności w dowolnym środowisku płatniczym, w tym w sklepie, na telefonie komórkowym, przy zamówieniach mailowych/telefonicznych (MO/TO) i online.

Bazując na uznanej wiedzy Elavon, Societe Generale umożliwi swoim klientom korzystanie z najlepszych w swojej kategorii usług w zakresie płatności kartą i e-commerce, dostosowanych do wysokich standardów jakości. Zarówno przedsiębiorstwa, jak i konsumenci mogą czerpać korzyści z zaawansowanych rozwiązań Elavon w zakresie bezpiecznych płatności i zapobiegania oszustwom.

Aurélien Viry, Global Head of Payments & Cash Management w Societe Generale komentuje:

„Kompleksowe usługi Elavon, oferowane w całej Europie, zapewnią naszym klientom dostęp do najlepszych w swojej klasie usług i innowacji w zakresie płatności. Cieszymy się, że możemy współpracować z Elavon w zakresie akceptacji i przetwarzania płatności we wspomnianych ośmiu krajach europejskich”.

Colin Close, Country Manager, UK & International Corporate w Elavon Financial Services dodaje: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy wybrani partnerem płatności Societe Generale w całej Europie. Elavon posiada bogate doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi firmami w zakresie ułatwienia operacji transgranicznych w Wielkiej Brytanii i na kontynencie. Jako część U.S. Bank jesteśmy godnym zaufania wyborem dla instytucji finansowych, które korzystają z naszego doświadczenia i oferowanych rozwiązań w zakresie płatności”.

Źródło: Elavon
Udostępnij artykuł: