eLeasing w Santander Bank Polska

Z rynku

Przedsiębiorcy coraz częściej sięgają po usługi, które pomagają w zdalnym zarządzaniu finansami firmy. Już ponad 30 tys. klientów Santander Bank Polska skorzystało z oferowanych przez bank e-usług, do których teraz dołączyła kolejna – eLeasing.

Logo Santander Bank na monitorze laptopa
Fot. stock.adobe.com/monticellllo

Przedsiębiorcy coraz częściej sięgają po usługi, które pomagają w zdalnym zarządzaniu finansami firmy. Już ponad 30 tys. klientów Santander Bank Polska skorzystało z oferowanych przez bank e-usług, do których teraz dołączyła kolejna – eLeasing.

Santander Bank Polska stale pracuje nad nowymi rozwiązaniami, które ułatwiają zdalne prowadzenie firmy. Teraz do pakietu e-usług oferowanych przez bank dołącza także eLeasing, który pozwoli właścicielom firm w prosty sposób sfinansować zakup sprzętu niezbędnego do rozwoju działalności. Usługa oferowana jest przez Santander Leasing i dostępna jest całkowicie zdalnie, podobnie jak pozostałe e-usługi banku.

Czytaj także: Santander Bank uruchamia One Trade Portal dla firm, pierwsza taka platforma w Polsce >>>

– Pandemia znacząco wpłynęła na działalność firm. Z jednej strony trudniej jest podejmować im długoterminowe zobowiązania finansowe, z drugiej działalność w niepewnych czasach wymaga elastyczności i szybkich decyzji. Santander Bank Polska dostosowuje się do bieżących potrzeb przedsiębiorców, oferując im błyskawiczne i bardzo wygodne finansowanie m.in. sprzętu komputerowego i infrastruktury IT, ale też maszyn, narzędzi, sprzętu medycznego czy urządzeń fryzjerskich i kosmetycznych – mówi Mirosława Mioducka z Santander Bank Polska.

Kto może skorzystać z nowej usługi?

Usługa eLeasing dostępna jest dla wszystkich klientów, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą oraz korzystają z konta firmowego i bankowości elektronicznej Mini Firma. Zapewnia właścicielom firm elastyczność finansową, ponieważ może obejmować całość lub tylko część poniesionych kosztów zakupu, w kwocie od 1 000 do 20 000 zł brutto. Co ważne, Santander Leasing gwarantuje niezmienne raty, dzięki czemu przedsiębiorcy znają wysokości opłat, które będą ponosić przez cały okres eLeasingu.

Usługa obejmuje finansowanie pożyczką przedmiotów nabytych maksymalnie 60 dni przed złożeniem wniosku. Jedna umowa może dotyczyć finansowania maksymalnie 5 przedmiotów, zakupionych na jedną fakturę.

Szybkość i wygoda

eLeasing to rozwiązanie, opracowane w taki sposób, by klienci mogli szybko i wygodnie z niego skorzystać, bez zbędnych formalności. Wystarczy złożyć wniosek i zawrzeć umowę pożyczki w aplikacji Leasing24. Potrzebna jest do tego tylko faktura dokumentująca zakup przedmiotu finansowania oraz smsKod, niezbędny do potwierdzenia zawarcia umowy. Decyzja wydawana jest automatycznie, a pieniądze mogą zostać przelane na konto nawet tego samego dnia.

Aby skorzystać z eLeasing, należy zalogować się do usług bankowości elektronicznej Mini Firma i przejść do zakładki „Usługi”. Po wybraniu odpowiedniej usługi, aplikacja przeniesie klienta na stronę informacyjną, na której klient klika przycisk „weź pożyczkę” oraz udziela zgody na przekazanie danych do Santander Leasing. Następnie użytkownik zostanie przeniesiony do aplikacji Leasing24, w której doda fakturę za dokonany zakup oraz uzupełni szczegóły dotyczące pożądanej pożyczki, takie jak liczba rat, kwota finansowania, dane osobowe. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, klient ma 24 godziny na zawarcie umowy poprzez aplikację. Po jej zawarciu, Santander Leasing przeleje pieniądze na wskazane konto w czasie od 30 minut do maksymalnie 3 dni roboczych.

Udostępnij artykuł: