Ergo Hestia sponsorem Ergo Areny na kolejne 5 lat

Finanse i gospodarka

Ergo Hestia podpisała umowę, na mocy której przez kolejne pięć lat pozostanie sponsorem tytularnym Ergo Areny, hali na granicy Gdańska i Sopotu. W ramach umowy firma otrzyma m.in. prawo do używania swojego logo w nazwie hali, ale też do powierzchni reklamowych wewnątrz i na zewnątrz obiektu.

Ubezpieczyciel sponsoruje halę od jej powstania w 2010 r. Przez ten czas w Ergo Arenie odbyło się ponad 500 imprez, w których uczestniczyły niemal 2 mln widzów.

„Ergo Arena to miejsce zmagań sportowców i centrum wydarzeń kulturalnych. To również jeden z naszych projektów prowadzonych wspólnie z władzami Sopotu i Gdańska, jednocześnie przykład współpracy dla rozwoju całego regionu” – mówi Piotr M. Śliwicki, prezes grupy Ergo Hestia. „Ta współpraca jest dla nas tym bardziej cenna, że profil działalności hali odpowiada naszym wieloletnim kierunkom zaangażowania sponsoringowego w kulturę i sport ze szczególnym uwzględnieniem Pomorza” – dodaje.

Piotr Śliwicki zapowiada też kolejny krok na rzecz lokalnej społeczności. „Zakończyliśmy etap projektowania i przystępujemy do budowy dużego parku w Sopocie pomiędzy główną siedzibą firmy i Ergo Areną” – zaznacza.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: