Euro Bank zaoferuje kredyt online na platformie Bancovo

Z rynku

Bancovo - pierwsza w Polsce platforma kredytowa, skupiająca banki i firmy pożyczkowe, uzupełnia swoją ofertę o kredyty gotówkowe Euro Banku. To już 15 partner platformy.

Strona internetowa Bancovo
Źródło: strona internetowa Bancovo

Bancovo - pierwsza w Polsce platforma kredytowa, skupiająca banki i firmy pożyczkowe, uzupełnia swoją ofertę o kredyty gotówkowe Euro Banku. To już 15 partner platformy.

#Bancovo uzupełnia swoją ofertę o kredyty gotówkowe Euro Banku #EuroBank @www_BANCOVO_pl

Euro Bank S.A., jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy na rynku kredytów gotówkowych w Polsce, dołączył do Bancovo – lidera nowej kategorii usług online na polskim rynku. To już 15. partner i 6. bank dostępny na platformie, która w ciągu roku znacznie podniosła konkurencyjność swojej oferty pożyczkowej i która ma się wkrótce stać centrum finansowym Polaków.Czytaj także: Bancovo poszerza usługi o faktoring >>>

- Euro Bank będzie z pewnością dobrze przyjęty przez klientów Bancovo. Nie może być inaczej, kiedy mówimy o Partnerze, który cieszy się wysoką świadomością marki, szczególnie w obszarze kredytów gotówkowych. Dołączenie Euro Banku oznacza dla naszych Klientów jeszcze lepszą jakość i większy wybór. Bancovo nieustannie pracuje nad tym, aby wachlarz ofert był atrakcyjny dla jak najszerszej grupy osób i różnorodność naszych Partnerów o tym świadczy - mówi Monika Charamsa, prezes Bancovo.

 Na Bancovo.pl będą pojawiać się kolejni partnerzy

- Zadbaliśmy o to, by nasz kredyt online był bardzo przejrzysty, a klient otrzymywał możliwie jasną i prostą informację na temat jego kosztów. To doskonale wpisuje się w możliwość łatwego porównywania ofert, którą daje Bancovo. Internet jest dla nas ważnym kanałem sprzedaży, dlatego liczę na to, że współpraca z Bancovo przyczyni się do umocnienia naszej pozycji na rynku kredytów online – mówi Wojciech Frabiński, dyrektor Departamentu Kanałów Zdalnych Euro Bank S.A.Wkrótce na Bancovo.pl będą pojawiać się kolejni partnerzy. Celem Bancovo na ten rok jest prezentowanie oferty 20 instytucji finansowych, o 5 więcej niż obecnie.  
Źródło: Bancovo
Udostępnij artykuł: