Kredytobiorcy w eurobanku mogą skorzystać z rabatów na zakup energooszczędnego sprzętu AGD

Z rynku

Nawet dwa tysiące złotych mogą zaoszczędzić na kosztach wyposażenia mieszkania lub domu osoby, które zdecydują się wziąć kredyt hipoteczny w eurobanku, a następnie zrobią zakupy w sieci sklepów Media Expert.

Nawet dwa tysiące złotych mogą zaoszczędzić na kosztach wyposażenia mieszkania lub domu osoby, które zdecydują się wziąć kredyt hipoteczny w eurobanku, a następnie zrobią zakupy w sieci sklepów Media Expert.

W ramach nowej oferty #eurobank daje kredytobiorcom możliwość skorzystania ze zniżki w wysokości do 50% na zakupy sprzętu energooszczędnego (min. klasa energetyczna A++) w sieci sklepów #MediaExpert #kredyty @eurobanksa

Taką możliwość dała Klientom nowa propozycja eurobanku - „EKO-logiczna hipoteka”. W ten sposób eurobank dołączył do swojej ekologicznej oferty pożyczek gotówkowych również kredyty hipoteczne.W ramach nowej oferty eurobank daje kredytobiorcom możliwość skorzystania ze zniżki w wysokości do 50% na zakupy sprzętu energooszczędnego (min. klasa energetyczna A++) w sieci sklepów Media Expert. Maksymalna wysokość zniżki to 2000 zł. Oferta dotyczy zakupów zrealizowanych zarówno w każdym z 440 elektromarketów Media Expert w ponad 340 miastach w Polsce, jak i w sklepie internetowym www.mediaexpert.pl.

By skorzystać z rabatu kredytobiorca dostanie kod, który będzie mógł wykorzystać do końca 2019 r. Lista produktów objętych ofertą oraz Regulamin są dostępne na stronie: www.mediaexpert.pl/lp,agd-eko-kredyt-eurobank.

Podstawowe warunki skorzystania z kredytu „EKO-logiczna hipoteka”

- celem może być wyłącznie zakup nieruchomości na rynku pierwotnym lub na rynku wtórnym. Możliwe jest sfinansowanie zakupu nieruchomości oraz jej wykończenia;- nieruchomość (dom jednorodzinny lub lokal mieszkalny) musi spełniać następujące warunki techniczne: w przypadku lokalu mieszkalnego - budynek, w którym się znajduje lokal mieszkalny, został oddany do użytkowania nie wcześniej niż 01.01.2015 r.; w przypadku domu jednorodzinnego - budynek został zgłoszony do właściwego urzędu nie wcześniej niż 01.01.2015 r.;- nieruchomość musi posiadać Świadectwo Charakterystyki Energetycznej, wykonane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 27 lutego 2015 r. w sprawie metodologii wyznaczania charakterystyki energetycznej budynku lub części budynku oraz świadectw charakterystyki energetycznej (Dz.U. z 2015, poz. 376 z późn. zm.);- zabezpieczeniem kredytu może być wyłącznie kredytowana nieruchomość;- minimalna kwota kredytu to 180 tys. zł brutto, a maksymalna - 800 tys. zł;

Na początku kwietnia eurobank zaproponował „Pożyczkę energooszczędną” dla osób planujących remont w celu podniesienia efektywności energetycznej domu lub mieszkania.Obie oferty to efekt współpracy eurobanku z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) w ramach Programu Finansowania Efektywności Energetycznej w Budynkach Mieszkalnych - PolREFF.

Akcja #BezSmogu

eurobank w listopadzie 2017 r. rozpoczął kampanię ukierunkowaną na poprawę jakości powietrza w Polsce. W ramach akcji #BezSmogu bank wspiera tworzenie ogólnopolskiej sieci czujników smogu - w 50 placówkach eurobanku zostały dotychczas zainstalowane sensory mierzące poziom stężenia pyłów zawieszonych PM2.5 oraz PM10. Cel inicjatywy to poszerzenie bazy danych dotyczących jakości powietrza w poszczególnych regionach Polski - wybrane placówki eurobanku położone są w miejscach zmagających się z dużym stężeniem smogu.

Źródło: eurobank

Udostępnij artykuł: