Europ Assistance Polska wchodzi na rynek B2C

Finanse i gospodarka

Europ Assistance Polska wchodzi na rynek z własną ofertą ubezpieczenia i assistance dla rowerzystów - Pomoc Rowerowa. Polisy można zakupić online na dedykowanej stronie www.pomoc-rowerowa.pl

Europ Assistance Polska wchodzi na rynek z własną ofertą ubezpieczenia i assistance dla rowerzystów - Pomoc Rowerowa. Polisy można zakupić online na dedykowanej stronie www.pomoc-rowerowa.pl

Europ Assistance Polska jest częścią międzynarodowej grupy Europ Assistance - założyciela i lidera branży assistance na całym świecie. Polski oddział powstał w 1996 roku i od tamtego czasu świadczył usługi assistance na rzecz towarzystw ubezpieczeniowych, banków, firm leasingowych i motoryzacyjnych oraz wielu innych klientów. W ubiegłym roku firma rozpoczęła sprzedaż swoich polis za pośrednictwem multiagencji ubezpieczeniowych oferując usługi assistance samochodowego, podróżnego i domowego. Z początkiem maja 2014 roku firma uruchomiła platformę do samodzielnego zakupu assistance rowerowego pod nazwą Pomoc Rowerowa.

- Od lat współpracujemy z naszymi partnerami i klientami, analizując ich potrzeby i oczekiwania oraz trendy rynkowe, a następnie przygotowujemy odpowiednie rozwiązania. Pomoc Rowerowa to właśnie odpowiedź na potrzeby i oczekiwania szybko rosnącej rzeszy rowerzystów w Polsce, którzy poszukują rozwiązań zapewniających im realną pomoc i poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie wspierają rozwój ich pasji  - powiedział Ryszard Grzelak, Prezes Zarządu Europ Assistance Polska.

Pomoc Rowerowa to roczny pakiet usług assistance chroniących zarówno rowerzystę, jak i jednoślad. Assistance rowerowy zapewnia profesjonalną i kompleksową pomoc w razie awarii lub uszkodzenia roweru, nieszczęśliwego wypadku lub kradzieży z włamaniem. Rowerzyści mogą liczyć na transport jednośladu z miejsca zdarzenia do najbliższego serwisu lub miejsca zamieszkania (maksymalnie do 50 km), a w razie kolizji z udziałem roweru ubezpieczenie pokryje koszty związane z jego naprawą lub  zakupem nowego sprzętu. Pomoc Rowerowa obejmuje również ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej właściciela, gdy w wyniku nieszczęśliwego wypadku dojdzie do uszkodzenia mienia lub uszczerbku na zdrowiu osób trzecich.

Rowerzystom objętym ubezpieczeniem Pomoc Rowerowa przysługuje także bogaty pakiet pomocy medycznej - transport medyczny, organizacja i pokrycie kosztów wizyty u lekarza specjalisty, rehabilitacji i spotkania z psychologiem, a także organizacja operacji. Do dyspozycji jest także całodobowa  infolinia. Pod dedykowanym numerem telefonu, cykliści mogą uzyskać informacje na temat cen rowerów i akcesoriów, adresów serwisów i sklepów rowerowych oraz zarezerwować bilety na wybrane wydarzenia sportowe.

Regularny koszt rocznej polisy to 149 zł, jednak w ramach promocji, do końca maja można zakupić produkt w cenie 119 zł. Polisę można zakupić pod adresem www.pomoc-rowerowa.pl, za pośrednictwem prostej i przyjaznej dla użytkowników platformy sprzedażowej.

Źródło: Grupa Europ Assistance

Udostępnij artykuł: