Europ Assistance: „Oni na szczęście mają assistance”

Finanse i gospodarka

Europ Assistance we współpracy z Lukas Bankiem przygotowało akcję pod hasłem "Oni na szczęście mają assistance" Jej celem było zwiększenie świadomości klientów na temat produktów assistance. Akcja odbyła się w sierpniu w 5 miastach Polski: w Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu, Szczecinku oraz w Warszawie.

„Jesteśmy firmą odpowiedzialną, dla której priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo klientów, dlatego chcemy zwiększać ich świadomość w zakresie udzielania pierwszej pomocy.” – mówi Joanna Borawska, senior account manager w Europ Assistance.

Głównym elementem akcji były pokazy pierwszej pomocy, które prowadzili ratownicy firmy Medcam. Uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak należy postępować w sytuacjach zagrożenia, jak współpracować z tłumem w razie wypadku, jak poprawnie wykonać resuscytację oraz co należy zrobić w przypadku urazów, złamań bądź krwotoków. Dodatkowo pracownicy Lukas Banku wyjaśniali, czym są usługi assistance oraz w jakich sytuacjach można z nich korzystać. Tłumaczyli również, jak dobrać odpowiedni dla siebie pakiet ubezpieczenia.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: